
Terrorblade: kontry a build v Dota 2
Terrorblade v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Terrorblade
Start
- Iron Branch
- Tango
- Quelling Blade
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 8 minFalcon Blade
- 13 minYasha
- 18 minManta Style
- 22 minDragon Lance
- 30 minEye of Skadi
- 32 minHurricane Pike
- 33 minButterfly
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- -30s z cooldownu Sunder 50 %+30s k trvání Metamorphosis 50 %25
- +10 ke všem atributům 48 %+8s k trvání iluze Conjure Image 52 %20
- -10s z cooldownu Metamorphosis 100 %-25% z min. zdraví pro prohození Sunder 0 %15
- +1s k trvání odrazů Reflection 6 %-2s z cooldownu Conjure Image 94 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Conjure Image
- úr. 9Metamorphosis
- úr. 15Reflection
- Pozice 1: Bezpečná linka96 %
Silní proti Terrorblade
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 57,1 % | 504 | |
| +5,5% | 61,8 % | 2 139 | |
| +5,5% | 57,8 % | 898 | |
| +5,4% | 57,6 % | 828 | |
| +5,4% | 59,2 % | 1 033 | |
| +4,2% | 58,8 % | 422 | |
| +4,1% | 57,3 % | 450 | |
| +4,1% | 61,7 % | 167 | |
| +4,1% | 56,0 % | 2 548 | |
| +3,9% | 56,3 % | 844 | |
| +3,6% | 59,9 % | 982 | |
| +3,5% | 55,2 % | 990 |
Terrorblade je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,2 % | 1 409 | |
| +4,2% | 55,5 % | 611 | |
| +4,2% | 54,1 % | 1 106 | |
| +4,2% | 56,7 % | 141 | |
| +3,7% | 52,3 % | 768 | |
| +3,6% | 52,7 % | 598 | |
| +3,4% | 50,1 % | 743 | |
| +3,3% | 54,3 % | 1 097 | |
| +3,3% | 51,4 % | 319 | |
| +3,3% | 51,7 % | 837 | |
| +3,2% | 50,3 % | 937 | |
| +3,1% | 58,2 % | 1 657 |
S kým je Terrorblade silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 52,4 % | 330 | |
| +5,3% | 50,7 % | 507 | |
| +4,1% | 48,4 % | 831 | |
| +3,6% | 53,2 % | 496 | |
| +3,4% | 59,1 % | 301 | |
| +2,9% | 47,9 % | 884 | |
| +2,8% | 50,9 % | 647 | |
| +2,8% | 49,8 % | 219 | |
| +2,5% | 49,0 % | 1 203 | |
| +2,2% | 47,9 % | 559 | |
| +2,1% | 46,1 % | 505 | |
| +2,1% | 45,8 % | 330 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











