
Hoodwink: kontry a build v Dota 2
Hoodwink v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Hoodwink
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Circlet
Boty
- 12 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 8 minUrn of Shadows
- 15 minEssence Distiller
- 22 minRod of Atos
- 23 minAether Lens
- 24 minGlimmer Cape
- 26 minForce Staff
- 32 minGleipnir
Talenty
- +400 k max. poškození Sharpshooter 65 %2 nabití Acorn Shot 35 %25
- Sharpshooter poskytující při nabíjení dohled 53 %+2 přeskoky Acorn Shot 48 %20
- +1 nabití Scurry 81 %+10 k obratnosti 19 %15
- +50 k poškození Bushwhack 63 %+175 bodů zdraví 37 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Bushwhack
- úr. 10Acorn Shot
- úr. 15Scurry
- Pozice 4: Support54 %
- Pozice 5: Hard Support42 %
Silní proti Hoodwink
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +2,1% | 52,9 % | 2 941 | |
| +2,0% | 53,9 % | 1 619 | |
| +1,9% | 54,3 % | 3 251 | |
| +1,6% | 54,6 % | 1 450 | |
| +1,6% | 52,9 % | 8 967 | |
| +1,4% | 51,6 % | 2 358 | |
| +1,4% | 60,7 % | 749 | |
| +1,4% | 54,0 % | 6 109 | |
| +1,3% | 54,5 % | 2 583 | |
| +1,3% | 56,1 % | 8 056 | |
| +1,2% | 58,9 % | 6 507 | |
| +1,1% | 58,5 % | 388 |
Hoodwink je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 54,9 % | 1 897 | |
| +4,6% | 55,9 % | 161 | |
| +3,1% | 50,4 % | 2 023 | |
| +2,6% | 52,6 % | 426 | |
| +2,4% | 43,5 % | 708 | |
| +2,3% | 49,8 % | 1 830 | |
| +2,1% | 47,9 % | 899 | |
| +2,1% | 55,5 % | 339 | |
| +2,0% | 49,5 % | 3 512 | |
| +1,9% | 50,4 % | 1 893 | |
| +1,9% | 53,3 % | 2 270 | |
| +1,9% | 53,4 % | 929 |
S kým je Hoodwink silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 49,5 % | 584 | |
| +2,6% | 46,1 % | 1 268 | |
| +2,6% | 48,1 % | 1 500 | |
| +2,5% | 50,0 % | 1 877 | |
| +2,4% | 56,9 % | 647 | |
| +2,3% | 46,9 % | 1 433 | |
| +2,1% | 47,7 % | 606 | |
| +2,0% | 49,0 % | 1 258 | |
| +2,0% | 48,4 % | 1 375 | |
| +1,9% | 49,8 % | 1 206 | |
| +1,9% | 48,3 % | 3 794 | |
| +1,8% | 50,2 % | 1 742 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











