
Grimstroke: kontry a build v Dota 2
Grimstroke v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Grimstroke
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 11 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 21 minBlink Dagger
- 23 minGlimmer Cape
- 35 minAghanim's Scepter
Talenty
- +150 k rozsahu Ink Swell 41 %+70% k rychlosti a dosahu stopy Stroke of Fate 59 %25
- +80% k poškození Stroke of Fate 51 %+2 útoky ke zničení fantoma Phantom's Embrace 49 %20
- +25.0% k síle sdílených schopností při Soulbind 83 %+15% k rychlosti pohybu Ink Swell 17 %15
- +65 k pošk. Phantom's Embrace za sekundu 56 %-4s z cooldownu Ink Swell 44 %10
Pořadí schopností
- úr. 10Stroke of Fate
- úr. 10Phantom's Embrace
- úr. 14Ink Swell
- Pozice 5: Hard Support54 %
- Pozice 4: Support43 %
Silní proti Grimstroke
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 52,6 % | 367 | |
| +4,1% | 53,3 % | 676 | |
| +3,9% | 54,0 % | 574 | |
| +3,5% | 58,3 % | 266 | |
| +3,5% | 53,8 % | 956 | |
| +3,2% | 54,2 % | 190 | |
| +3,2% | 46,8 % | 308 | |
| +3,0% | 54,6 % | 163 | |
| +2,9% | 54,5 % | 440 | |
| +2,8% | 52,2 % | 1 337 | |
| +2,7% | 48,6 % | 356 | |
| +2,4% | 51,0 % | 1 565 |
Grimstroke je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 57,0 % | 302 | |
| +3,7% | 55,3 % | 1 294 | |
| +3,6% | 57,0 % | 472 | |
| +3,3% | 55,3 % | 3 465 | |
| +3,2% | 56,1 % | 1 269 | |
| +2,7% | 59,8 % | 662 | |
| +2,5% | 56,2 % | 1 147 | |
| +2,4% | 60,7 % | 224 | |
| +2,2% | 56,8 % | 862 | |
| +2,1% | 54,7 % | 192 | |
| +2,1% | 50,7 % | 963 | |
| +2,0% | 57,0 % | 493 |
S kým je Grimstroke silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 61,2 % | 436 | |
| +2,7% | 56,3 % | 641 | |
| +2,3% | 52,9 % | 609 | |
| +2,3% | 57,5 % | 656 | |
| +2,1% | 57,3 % | 433 | |
| +1,9% | 57,3 % | 349 | |
| +1,9% | 56,5 % | 490 | |
| +1,8% | 50,8 % | 648 | |
| +1,8% | 59,6 % | 166 | |
| +1,8% | 55,8 % | 233 | |
| +1,8% | 54,2 % | 1 215 | |
| +1,8% | 51,8 % | 245 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











