
Earthshaker: kontry a build v Dota 2
Earthshaker v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Earthshaker
Start
- Tango
- Iron Branch
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 10 minPower Treads
- 9 minArcane Boots
- 10 minPhase Boots
Během hry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 4 minSoul Ring
- 4 minRing of Basilius
- 13 minBlink Dagger
- 19 minKaya
- 26 minYasha and Kaya
- 26 minAghanim's Scepter
- 33 minBlack King Bar
Talenty
- -50% z cooldownu Echo Slam 70 %-1.5s z cooldownu Enchant Totem 30 %25
- +50 k poškození ozvěny Echo Slam 69 %+65% k poškození Enchant Totem 31 %20
- +200 k dosahu Fissure 12 %+50 k poškození Aftershock 88 %15
- +25 k základnímu poškození 44 %+75 k poškození Fissure 56 %10
Pořadí schopností
- úr. 10Enchant Totem
- úr. 10Aftershock
- úr. 15Fissure
- Pozice 3: Vedlejší linka35 %
- Pozice 4: Support28 %
- Pozice 2: Prostřední linka23 %
- Pozice 5: Hard Support14 %
Silní proti Earthshaker
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,2% | 51,0 % | 2 105 | |
| +3,1% | 48,4 % | 1 924 | |
| +3,0% | 56,0 % | 973 | |
| +2,9% | 49,3 % | 2 778 | |
| +2,1% | 50,0 % | 4 520 | |
| +2,0% | 49,8 % | 1 483 | |
| +1,9% | 46,1 % | 2 270 | |
| +1,7% | 48,5 % | 1 607 | |
| +1,5% | 53,2 % | 8 609 | |
| +1,5% | 50,2 % | 3 291 | |
| +1,5% | 49,7 % | 1 274 | |
| +1,5% | 52,1 % | 4 009 |
Earthshaker je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 51,2 % | 896 | |
| +6,2% | 54,8 % | 1 093 | |
| +4,8% | 56,8 % | 556 | |
| +3,8% | 56,1 % | 631 | |
| +2,9% | 52,5 % | 1 027 | |
| +2,7% | 49,8 % | 7 848 | |
| +2,5% | 57,5 % | 881 | |
| +2,4% | 52,4 % | 6 936 | |
| +2,1% | 53,2 % | 6 808 | |
| +1,9% | 58,3 % | 218 | |
| +1,9% | 49,4 % | 1 424 | |
| +1,9% | 54,4 % | 2 874 |
S kým je Earthshaker silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 52,2 % | 1 811 | |
| +3,3% | 52,5 % | 1 466 | |
| +2,7% | 53,5 % | 1 043 | |
| +2,6% | 51,3 % | 1 841 | |
| +2,4% | 48,4 % | 1 648 | |
| +2,2% | 50,8 % | 1 350 | |
| +2,1% | 44,2 % | 292 | |
| +2,0% | 50,1 % | 766 | |
| +1,8% | 49,1 % | 2 663 | |
| +1,7% | 49,9 % | 1 108 | |
| +1,7% | 52,0 % | 2 410 | |
| +1,6% | 54,1 % | 486 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











