
Clinkz: kontry a build v Dota 2
Clinkz v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Clinkz
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Magic Wand
- Magic Stick
Boty
- 8 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 4 minFalcon Blade
- 15 minDesolator
- 21 minDragon Lance
- 21 minOrchid Malevolence
- 25 minCrystalys
- 32 minDaedalus
Talenty
- -9s z cooldownu Strafe 23 %2 šípy Searing Arrows 77 %25
- +40 k rychlosti útoku Strafe 83 %+400 ke zdraví Death Pact 17 %20
- +50 k dosahu útoku 95 %-10s z doby obnovení nabití Death Pact 6 %15
- +1.0s k trvání Strafe 26 %-4s z cooldownu Skeleton Walk 74 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Searing Arrows
- úr. 14Strafe
- úr. 15Death Pact
- Pozice 1: Bezpečná linka56 %
- Pozice 2: Prostřední linka38 %
Silní proti Clinkz
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 60,2 % | 738 | |
| +6,5% | 57,0 % | 549 | |
| +5,7% | 58,6 % | 2 100 | |
| +5,7% | 52,1 % | 140 | |
| +5,4% | 57,1 % | 212 | |
| +5,2% | 51,3 % | 711 | |
| +5,2% | 52,0 % | 596 | |
| +5,0% | 52,4 % | 666 | |
| +4,4% | 53,6 % | 768 | |
| +4,4% | 58,1 % | 2 341 | |
| +4,3% | 61,0 % | 249 | |
| +4,1% | 56,7 % | 953 |
Clinkz je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 61,9 % | 270 | |
| +3,9% | 56,0 % | 1 927 | |
| +3,5% | 52,2 % | 1 291 | |
| +3,3% | 58,6 % | 732 | |
| +3,3% | 60,1 % | 346 | |
| +3,3% | 52,3 % | 1 869 | |
| +3,0% | 53,6 % | 319 | |
| +3,0% | 54,7 % | 985 | |
| +2,9% | 57,9 % | 736 | |
| +2,8% | 54,7 % | 2 050 | |
| +2,7% | 54,7 % | 1 339 | |
| +2,7% | 55,8 % | 1 148 |
S kým je Clinkz silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 58,8 % | 425 | |
| +4,0% | 55,6 % | 1 072 | |
| +3,9% | 48,0 % | 807 | |
| +3,3% | 49,8 % | 259 | |
| +3,3% | 53,3 % | 499 | |
| +3,1% | 52,0 % | 696 | |
| +2,9% | 63,4 % | 142 | |
| +2,7% | 56,0 % | 848 | |
| +2,4% | 54,2 % | 1 604 | |
| +2,3% | 49,9 % | 485 | |
| +2,2% | 52,9 % | 1 906 | |
| +2,2% | 49,4 % | 567 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











