
Tidehunter: kontry i build w Dota 2
Tidehunter w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Tidehunter
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 9 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minVladmir's Offering
- 16 minPerseverance
- 18 minBlink Dagger
- 28 minAghanim's Scepter
- 35 minShiva's Guard
Talenty
- +1.0 s czasu trwania ogłuszenia z Ravage 77%Anchor Smash wpływa na budynki 23%25
- Oczyszczenie z Kraken Shell aktywuje Anchor Smash 0%-4 pkt. pancerza z Gush 100%20
- +90 pkt. obrażeń od Gush 100%-15 s czasu oczekiwania na Ravage 0%15
- +10% redukcji obrażeń z Anchor Smash 30%+20% spowolnienia z Gush 70%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Anchor Smash
- poz. 11Kraken Shell
- poz. 15Gush
- Pozycja 3: Trudna ścieżka94%
Silni przeciwko Tidehunter
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 51,8% | 1770 | |
| +4,5% | 59,4% | 271 | |
| +4,3% | 57,0% | 607 | |
| +4,2% | 53,4% | 6624 | |
| +3,6% | 50,3% | 1769 | |
| +3,6% | 57,4% | 6919 | |
| +3,4% | 51,9% | 746 | |
| +3,3% | 57,4% | 767 | |
| +3,0% | 51,9% | 497 | |
| +2,9% | 53,2% | 2823 | |
| +2,8% | 55,4% | 6115 | |
| +2,6% | 55,5% | 1228 |
Tidehunter jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,1% | 58,1% | 757 | |
| +6,7% | 52,2% | 3766 | |
| +5,2% | 54,6% | 1853 | |
| +4,3% | 47,3% | 414 | |
| +4,2% | 53,0% | 396 | |
| +4,0% | 55,4% | 251 | |
| +3,6% | 56,9% | 510 | |
| +3,3% | 51,8% | 3434 | |
| +3,1% | 53,2% | 2507 | |
| +3,0% | 54,4% | 2398 | |
| +2,9% | 47,3% | 4743 | |
| +2,9% | 53,4% | 386 |
Z kim Tidehunter jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 59,8% | 174 | |
| +3,4% | 49,6% | 720 | |
| +3,0% | 47,8% | 1107 | |
| +3,0% | 48,8% | 1472 | |
| +2,7% | 49,2% | 319 | |
| +2,5% | 54,1% | 599 | |
| +2,4% | 47,6% | 1524 | |
| +2,3% | 52,6% | 2796 | |
| +2,3% | 53,8% | 351 | |
| +2,2% | 55,2% | 1251 | |
| +2,1% | 48,6% | 937 | |
| +2,0% | 51,1% | 274 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











