
Lifestealer: kontry i build w Dota 2
Lifestealer w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Lifestealer
Start
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
Buty
- 7 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 17 minRadiance
- 20 minArmlet of Mordiggian
- 24 minSange and Yasha
- 25 minSange
- 26 minManta Style
- 30 minAghanim's Scepter
- 32 minSkull Basher
- 38 minAbyssal Blade
Talenty
- +1.0% leczenia i obrażeń z Feast 17%+1.0 s czasu trwania Rage 83%25
- +12% szybkości ruchu/zdrowia podczas Infest 17%+25% kradzieży zdrowia z Open Wounds 83%20
- +175 pkt. obrażeń od Infest 13%50 jedn. szybkości ataku na celu Open Wounds 87%15
- +4 pkt. do wszystkich atrybutów 27%+15 jedn. szybkości ruchu 73%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Feast
- poz. 10Rage
- poz. 15Open Wounds
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka92%
Silni przeciwko Lifestealer
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 54,3% | 4741 | |
| +4,3% | 50,6% | 9000 | |
| +3,9% | 51,6% | 4073 | |
| +3,5% | 51,0% | 10 564 | |
| +3,5% | 50,5% | 6957 | |
| +3,3% | 52,1% | 11 744 | |
| +3,1% | 52,8% | 2354 | |
| +2,9% | 54,9% | 6569 | |
| +2,8% | 52,9% | 4206 | |
| +2,6% | 55,9% | 2189 | |
| +2,6% | 44,2% | 13 493 | |
| +2,5% | 50,5% | 1748 |
Lifestealer jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 56,7% | 13 775 | |
| +4,2% | 61,6% | 7891 | |
| +3,6% | 55,1% | 35 440 | |
| +3,4% | 55,6% | 7568 | |
| +3,0% | 56,9% | 13 508 | |
| +2,9% | 52,9% | 21 606 | |
| +2,9% | 52,2% | 4394 | |
| +2,8% | 52,1% | 18 922 | |
| +2,7% | 56,9% | 7266 | |
| +2,5% | 51,9% | 1449 | |
| +2,3% | 51,1% | 3252 | |
| +2,1% | 54,2% | 5056 |
Z kim Lifestealer jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +2,8% | 50,6% | 516 | |
| +2,2% | 55,8% | 1218 | |
| +2,0% | 51,3% | 11 112 | |
| +2,0% | 50,5% | 4482 | |
| +1,9% | 50,8% | 6483 | |
| +1,8% | 51,9% | 5412 | |
| +1,8% | 53,6% | 15 178 | |
| +1,8% | 48,7% | 2599 | |
| +1,7% | 49,7% | 5355 | |
| +1,7% | 52,6% | 6515 | |
| +1,7% | 53,3% | 26 471 | |
| +1,6% | 52,9% | 10 426 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











