
Slardar: kontry i build w Dota 2
Slardar w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Slardar
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 9 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minSoul Ring
- 15 minBlink Dagger
- 21 minEcho Sabre
- 30 minBlack King Bar
- 34 minHarpoon
- 36 minAghanim's Scepter
- 38 minAssault Cuirass
Talenty
- -3 s czasu oczekiwania na Slithereen Crush 29%Corrosive Haze nie można rozproszyć 71%25
- +125 pkt. obrażeń od Slithereen Crush 89%+16 pkt. dodatkowych obrażeń od ataku z Seaborn Sentinel 11%20
- +2 s czasu trwania Guardian Sprint 42%+30 pkt. obrażeń od Bash of the Deep 58%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Slithereen Crush
- poz. 11Bash of the Deep
- poz. 15Guardian Sprint
- Pozycja 3: Trudna ścieżka87%
Silni przeciwko Slardar
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 53,4% | 3545 | |
| +3,6% | 57,8% | 9873 | |
| +3,6% | 53,5% | 939 | |
| +3,4% | 55,5% | 3232 | |
| +3,4% | 56,9% | 14 332 | |
| +3,1% | 55,4% | 8265 | |
| +2,9% | 56,2% | 1960 | |
| +2,6% | 55,2% | 1852 | |
| +2,1% | 51,3% | 12 155 | |
| +2,1% | 56,0% | 10 469 | |
| +1,9% | 48,4% | 1258 | |
| +1,9% | 54,7% | 10 120 |
Slardar jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 54,7% | 2075 | |
| +4,0% | 53,0% | 8224 | |
| +3,6% | 53,9% | 4180 | |
| +3,5% | 51,0% | 10 564 | |
| +3,0% | 53,2% | 4984 | |
| +2,8% | 52,4% | 2846 | |
| +2,5% | 49,4% | 607 | |
| +2,3% | 49,6% | 7681 | |
| +2,3% | 50,0% | 1383 | |
| +2,3% | 51,1% | 4229 | |
| +2,2% | 50,6% | 3249 | |
| +2,2% | 46,4% | 967 |
Z kim Slardar jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 53,5% | 888 | |
| +4,1% | 52,5% | 1302 | |
| +3,7% | 54,9% | 357 | |
| +3,4% | 48,9% | 1533 | |
| +2,6% | 50,6% | 791 | |
| +2,5% | 52,8% | 877 | |
| +2,5% | 51,0% | 1805 | |
| +2,5% | 51,0% | 522 | |
| +2,1% | 53,7% | 3541 | |
| +2,0% | 45,3% | 2170 | |
| +1,9% | 46,4% | 2279 | |
| +1,8% | 48,4% | 1300 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











