
Night Stalker: kontry i build w Dota 2
Night Stalker w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Night Stalker
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
- 17 minBlink Dagger
- 27 minBlack King Bar
- 28 minHarpoon
- 33 minSkull Basher
- 34 minBuckler
- 34 minNullifier
Talenty
- +100 pkt. kradzieży zdrowia z Midnight Feast 11%-35 s czasu oczekiwania na Dark Ascension 89%25
- +25 pkt. obrażeń od Dark Ascension 37%20% odporności na statusy z Hunter in the Night 63%15
- -1 s czasu oczekiwania na Void 66%+10 pkt. obr./s od Crippling Fear 34%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Void
- poz. 11Midnight Feast
- poz. 15Crippling Fear
- Pozycja 3: Trudna ścieżka94%
Silni przeciwko Night Stalker
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 56,3% | 1152 | |
| +6,1% | 60,5% | 1379 | |
| +6,1% | 53,9% | 1036 | |
| +5,9% | 56,5% | 2197 | |
| +4,5% | 54,0% | 1502 | |
| +4,0% | 47,8% | 1520 | |
| +3,8% | 51,5% | 2429 | |
| +3,4% | 47,4% | 1660 | |
| +3,4% | 54,1% | 9596 | |
| +3,4% | 51,7% | 3077 | |
| +3,3% | 52,7% | 3343 | |
| +2,7% | 52,6% | 2982 |
Night Stalker jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 59,7% | 1942 | |
| +3,3% | 55,7% | 3737 | |
| +3,2% | 58,2% | 3992 | |
| +3,1% | 53,5% | 3864 | |
| +3,0% | 52,1% | 14 832 | |
| +2,8% | 54,5% | 8964 | |
| +2,7% | 55,5% | 9703 | |
| +2,6% | 57,9% | 2871 | |
| +2,5% | 56,1% | 6040 | |
| +2,4% | 53,7% | 13 562 | |
| +2,4% | 56,3% | 1716 | |
| +2,2% | 56,1% | 4037 |
Z kim Night Stalker jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 58,1% | 663 | |
| +4,5% | 58,3% | 439 | |
| +2,5% | 49,8% | 448 | |
| +2,4% | 58,8% | 793 | |
| +2,3% | 51,3% | 2067 | |
| +2,2% | 52,4% | 3272 | |
| +2,1% | 52,2% | 2028 | |
| +2,0% | 54,9% | 10 910 | |
| +1,7% | 53,0% | 5559 | |
| +1,7% | 49,8% | 2017 | |
| +1,7% | 53,7% | 8430 | |
| +1,6% | 56,2% | 5125 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











