
Clockwerk: kontry i build w Dota 2
Clockwerk w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Clockwerk
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Magic Stick
- Wind Lace
Buty
- 8 minTranquil Boots
- 14 minPhase Boots
- 14 minArcane Boots
W trakcie gry
- 6 minMagic Wand
- 10 minUrn of Shadows
Talenty
- 3 ładunki Rocket Flare 0%-0.25 s odstępu między uderzeniami Battery Assault 100%25
- Rocket Flare zapewnia True Sight 81%+80 pkt. many spalanej przez Power Cogs 20%20
- -8 s czasu oczekiwania na Hookshot 73%+25 pkt. obrażeń od Battery Assault 27%15
Kolejność umiejętności
- poz. 8Power Cogs
- poz. 10Rocket Flare
- poz. 11Battery Assault
- Pozycja 4: Wsparcie45%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie35%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka17%
Silni przeciwko Clockwerk
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 55,0% | 544 | |
| +5,2% | 56,9% | 376 | |
| +4,1% | 56,3% | 341 | |
| +3,5% | 54,3% | 2719 | |
| +3,1% | 59,0% | 4209 | |
| +2,9% | 59,2% | 3939 | |
| +2,6% | 58,8% | 1227 | |
| +2,5% | 60,1% | 466 | |
| +2,4% | 54,8% | 3724 | |
| +2,4% | 53,4% | 2303 | |
| +2,3% | 54,4% | 1257 | |
| +2,1% | 52,4% | 2021 |
Clockwerk jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,2% | 53,0% | 743 | |
| +5,1% | 53,0% | 811 | |
| +4,1% | 57,3% | 1451 | |
| +3,7% | 49,4% | 782 | |
| +3,7% | 48,7% | 707 | |
| +3,4% | 55,0% | 703 | |
| +3,0% | 51,0% | 1398 | |
| +2,4% | 51,3% | 495 | |
| +2,3% | 48,1% | 1489 | |
| +2,3% | 49,8% | 1189 | |
| +2,2% | 53,2% | 963 | |
| +2,0% | 53,6% | 2670 |
Z kim Clockwerk jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 56,2% | 420 | |
| +3,6% | 50,4% | 1033 | |
| +3,6% | 48,9% | 1612 | |
| +3,5% | 53,6% | 588 | |
| +3,0% | 49,0% | 1170 | |
| +2,9% | 53,2% | 3501 | |
| +2,7% | 48,4% | 2215 | |
| +2,4% | 50,9% | 615 | |
| +2,3% | 45,3% | 468 | |
| +2,1% | 51,1% | 2057 | |
| +2,0% | 48,4% | 335 | |
| +2,0% | 48,8% | 842 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











