
Marci: kontry i build w Dota 2
Marci w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Przedłużanie czasu trwania Unleash o 6 s po zabiciu 100%Bodyguard nakłada silne rozproszenie 0%25
- +0.75 s czasu trwania Rebound Stun 75%+15% szybkości ruchu z Unleash 25%20
- +115 pkt. obrażeń od Dispose 67%+12% obrażeń z Bodyguard 33%15
- +1.5 s czasu trwania spowolnienia z Dispose 15%+50 jedn. promienia zeskoku z Rebound 85%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Rebound
- poz. 9Dispose
- poz. 15Bodyguard
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka42%
- Pozycja 4: Wsparcie20%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka17%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie15%
Silni przeciwko Marci
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 49,6% | 854 | |
| +3,8% | 56,3% | 1207 | |
| +3,5% | 53,2% | 496 | |
| +3,4% | 52,5% | 2525 | |
| +3,2% | 51,9% | 1382 | |
| +3,0% | 55,0% | 6811 | |
| +2,8% | 53,3% | 3422 | |
| +2,6% | 51,6% | 4545 | |
| +2,6% | 54,0% | 895 | |
| +2,4% | 52,9% | 2527 | |
| +2,3% | 49,8% | 1189 | |
| +2,1% | 51,9% | 2519 |
Marci jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 59,4% | 739 | |
| +3,8% | 53,6% | 4955 | |
| +3,8% | 55,8% | 1048 | |
| +3,5% | 51,8% | 2450 | |
| +3,3% | 48,2% | 742 | |
| +3,0% | 51,1% | 1162 | |
| +2,8% | 51,5% | 982 | |
| +2,6% | 52,3% | 1829 | |
| +2,6% | 48,9% | 2197 | |
| +2,5% | 53,3% | 512 | |
| +2,4% | 50,9% | 881 | |
| +2,3% | 48,5% | 5186 |
Z kim Marci jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 52,5% | 530 | |
| +3,2% | 54,1% | 782 | |
| +3,2% | 52,5% | 446 | |
| +2,9% | 54,0% | 5250 | |
| +2,8% | 55,1% | 3996 | |
| +2,4% | 54,0% | 2648 | |
| +2,3% | 56,9% | 596 | |
| +2,2% | 49,0% | 1049 | |
| +2,0% | 49,6% | 847 | |
| +1,9% | 54,6% | 2440 | |
| +1,9% | 50,6% | 1936 | |
| +1,8% | 51,9% | 2810 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











