
Marci: kontry i build w Dota 2
Marci w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Przedłużanie czasu trwania Unleash o 6 s po zabiciu 100%Bodyguard nakłada silne rozproszenie 0%25
- +0.75 s czasu trwania Rebound Stun 75%+15% szybkości ruchu z Unleash 25%20
- +115 pkt. obrażeń od Dispose 67%+12% obrażeń z Bodyguard 33%15
- +1.5 s czasu trwania spowolnienia z Dispose 15%+50 jedn. promienia zeskoku z Rebound 85%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Rebound
- poz. 9Dispose
- poz. 15Bodyguard
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka43%
- Pozycja 4: Wsparcie20%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie16%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka16%
Silni przeciwko Marci
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 55,1% | 207 | |
| +3,7% | 54,3% | 1452 | |
| +3,7% | 51,3% | 476 | |
| +3,6% | 55,9% | 288 | |
| +3,5% | 50,3% | 862 | |
| +3,3% | 54,7% | 455 | |
| +2,9% | 54,6% | 2647 | |
| +2,9% | 49,8% | 1634 | |
| +2,9% | 51,8% | 705 | |
| +2,8% | 54,9% | 2174 | |
| +2,8% | 51,1% | 2913 | |
| +2,4% | 48,9% | 364 |
Marci jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,1% | 55,8% | 389 | |
| +3,5% | 50,3% | 813 | |
| +3,4% | 55,8% | 337 | |
| +3,4% | 52,1% | 484 | |
| +3,2% | 52,1% | 1106 | |
| +3,0% | 51,5% | 2646 | |
| +3,0% | 52,8% | 1881 | |
| +2,9% | 52,7% | 131 | |
| +2,9% | 60,4% | 1336 | |
| +2,7% | 54,7% | 373 | |
| +2,6% | 55,4% | 2864 | |
| +2,5% | 45,6% | 272 |
Z kim Marci jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 55,7% | 2140 | |
| +3,8% | 55,6% | 338 | |
| +3,4% | 52,3% | 308 | |
| +3,2% | 60,8% | 212 | |
| +2,9% | 56,8% | 863 | |
| +2,7% | 53,0% | 854 | |
| +2,5% | 53,4% | 1234 | |
| +2,2% | 51,3% | 918 | |
| +2,2% | 48,5% | 336 | |
| +2,0% | 55,9% | 467 | |
| +2,0% | 53,7% | 2259 | |
| +2,0% | 52,2% | 1237 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











