
Templar Assassin: kontry i build w Dota 2
Templar Assassin w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Templar Assassin
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Wand
- Magic Stick
- Circlet
Buty
- 7 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
- 6 minFalcon Blade
- 16 minDesolator
- 18 minDragon Lance
- 19 minBlink Dagger
- 24 minCrystalys
- 27 minHurricane Pike
- 30 minDaedalus
- 30 minBlack King Bar
Talenty
- 0.8 s stłuczenia przy uderzeniu z Meld 86%+4 do liczby instancji Refraction 14%25
- Refraction nakłada rozproszenie 27%+4 pkt. redukcji pancerza z Meld 73%20
- +225 jedn. zasięgu ataku Meld 0%+3 pułapki z Psionic Trap 100%15
- +1.5 s czasu trwania negatywnego efektu z Meld 60%+15% spowolnienia od Psionic Trap 40%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Meld
- poz. 10Psi Blades
- poz. 14Refraction
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka72%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka27%
Silni przeciwko Templar Assassin
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 60,6% | 2237 | |
| +4,7% | 60,7% | 5002 | |
| +4,2% | 51,9% | 395 | |
| +4,1% | 55,1% | 2747 | |
| +3,6% | 60,6% | 6458 | |
| +3,1% | 58,1% | 989 | |
| +3,1% | 56,4% | 610 | |
| +3,1% | 55,2% | 3525 | |
| +3,0% | 55,8% | 606 | |
| +3,0% | 57,9% | 1144 | |
| +2,9% | 56,1% | 2380 | |
| +2,8% | 53,5% | 1448 |
Templar Assassin jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 49,4% | 405 | |
| +4,6% | 49,1% | 5189 | |
| +4,2% | 52,6% | 1149 | |
| +4,0% | 50,8% | 1615 | |
| +3,6% | 54,3% | 964 | |
| +3,6% | 48,3% | 7299 | |
| +3,0% | 46,6% | 3754 | |
| +3,0% | 48,8% | 8133 | |
| +2,4% | 49,9% | 3352 | |
| +2,4% | 47,6% | 10 442 | |
| +2,4% | 52,4% | 2296 | |
| +2,2% | 54,3% | 2241 |
Z kim Templar Assassin jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,3% | 413 | |
| +2,4% | 48,3% | 3546 | |
| +2,4% | 44,3% | 896 | |
| +2,3% | 42,9% | 1684 | |
| +2,2% | 50,8% | 482 | |
| +2,0% | 51,7% | 2024 | |
| +1,9% | 54,2% | 660 | |
| +1,7% | 46,5% | 759 | |
| +1,6% | 51,1% | 2053 | |
| +1,6% | 46,8% | 3102 | |
| +1,5% | 45,2% | 2092 | |
| +1,4% | 48,1% | 7241 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











