
Enchantress: kontry i build w Dota 2
Enchantress w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Enchantress
Start
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Buty
- 15 minPower Treads
- 13 minArcane Boots
- 14 minTranquil Boots
W trakcie gry
- 2 minMagic Wand
Talenty
- +6.5% obrażeń od Impetus 79%+80 jedn. spowolnienia ataków z Untouchable 21%25
- +9 do liczby ogników z Nature's Attendants 49%+150 pkt. zdrowia / +25 pkt. obrażeń dla Enchantress i jej jednostek 51%20
- +30 jedn. szybkości ataku dla Enchantress i jej jednostek 64%+8 pkt. zdrowia leczonych przez ogniki z Nature's Attendants 36%15
- +5 pkt. pancerza dla Enchantress i jej jednostek 60%+30 jedn. szybkości ruchu podczas Nature's Attendants 40%10
Kolejność umiejętności
- poz. 9Impetus
- poz. 10Enchant
- poz. 10Nature's Attendants
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie38%
- Pozycja 4: Wsparcie38%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka12%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka11%
Silni przeciwko Enchantress
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 55,8% | 330 | |
| +3,8% | 55,8% | 1048 | |
| +3,7% | 51,6% | 564 | |
| +3,4% | 56,8% | 431 | |
| +3,1% | 56,5% | 3333 | |
| +2,6% | 53,3% | 347 | |
| +2,6% | 54,3% | 916 | |
| +2,4% | 56,1% | 3967 | |
| +2,3% | 57,1% | 5557 | |
| +2,3% | 55,2% | 4366 | |
| +2,2% | 57,0% | 1415 | |
| +2,1% | 55,6% | 525 |
Enchantress jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 50,1% | 727 | |
| +3,7% | 46,4% | 3284 | |
| +3,5% | 46,4% | 390 | |
| +3,4% | 55,6% | 385 | |
| +3,2% | 50,9% | 788 | |
| +2,9% | 50,9% | 3437 | |
| +2,6% | 54,2% | 1215 | |
| +2,6% | 50,2% | 1467 | |
| +2,5% | 53,5% | 1414 | |
| +2,4% | 54,7% | 453 | |
| +2,3% | 47,8% | 2239 | |
| +2,1% | 50,5% | 1068 |
Z kim Enchantress jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,9% | 709 | |
| +3,7% | 48,0% | 759 | |
| +3,2% | 50,6% | 336 | |
| +3,1% | 49,3% | 825 | |
| +3,1% | 49,7% | 2082 | |
| +2,4% | 51,4% | 387 | |
| +2,3% | 50,1% | 599 | |
| +2,2% | 49,7% | 922 | |
| +2,0% | 49,6% | 840 | |
| +1,9% | 45,1% | 921 | |
| +1,8% | 48,4% | 1472 | |
| +1,7% | 48,9% | 916 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











