
Omniknight: kontry i build w Dota 2
Omniknight w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Omniknight
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 3 minSoul Ring
- 14 minEcho Sabre
Talenty
- +160 pkt. obrażeń/leczenia od Purification 18%+75% dodatkowych bazowych obrażeń od Hammer of Purity 82%25
- +150 jedn. promienia Degen Aura 0%-3 s czasu oczekiwania na Purification 100%20
- -0.5 s czasu oczekiwania na Hammer of Purity 77%-20 s czasu oczekiwania na Guardian Angel 23%15
- +200 jedn. zasięgu rzutu Repel 7%+30 pkt. bazowych obrażeń 93%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Purification
- poz. 8Hammer of Purity
- poz. 15Repel
- Pozycja 3: Trudna ścieżka42%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie30%
- Pozycja 4: Wsparcie23%
Silni przeciwko Omniknight
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 60,2% | 319 | |
| +5,0% | 55,2% | 777 | |
| +4,7% | 51,2% | 769 | |
| +3,6% | 53,5% | 1475 | |
| +3,4% | 47,6% | 370 | |
| +3,3% | 51,4% | 905 | |
| +3,2% | 50,0% | 1798 | |
| +3,0% | 51,9% | 1265 | |
| +2,7% | 52,1% | 3358 | |
| +2,7% | 49,3% | 1230 | |
| +2,6% | 47,0% | 1961 | |
| +2,6% | 46,9% | 478 |
Omniknight jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 52,7% | 3126 | |
| +4,0% | 55,8% | 1528 | |
| +3,8% | 50,3% | 334 | |
| +3,5% | 58,5% | 624 | |
| +3,5% | 57,9% | 613 | |
| +3,5% | 56,0% | 1229 | |
| +2,8% | 54,0% | 791 | |
| +2,5% | 51,4% | 2069 | |
| +2,4% | 50,9% | 446 | |
| +2,3% | 51,1% | 3540 | |
| +2,3% | 52,1% | 3041 | |
| +2,3% | 56,9% | 1075 |
Z kim Omniknight jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,4% | 543 | |
| +4,8% | 55,6% | 417 | |
| +4,8% | 55,5% | 838 | |
| +4,4% | 52,1% | 518 | |
| +3,4% | 57,0% | 1205 | |
| +3,2% | 54,5% | 2652 | |
| +3,0% | 52,0% | 691 | |
| +2,4% | 53,0% | 474 | |
| +2,4% | 55,2% | 1930 | |
| +2,3% | 53,0% | 3753 | |
| +2,2% | 50,5% | 618 | |
| +2,2% | 52,8% | 644 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











