
Pangolier: kontry i build w Dota 2
Pangolier w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Pangolier
Start
- Iron Branch
- Tango
- Faerie Fire
- Quelling Blade
Buty
- 12 minPower Treads
- 38 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 3 minOrb of Blight
- 12 minDiffusal Blade
- 19 minBlink Dagger
- 25 minAghanim's Scepter
- 32 minSkull Basher
Talenty
- +20% obrażeń od ataku jako obrażenia od Swashbuckle 62%-15 s czasu oczekiwania na Rolling Thunder 38%25
- +2 s czasu trwania Rolling Thunder 22%-1.5 s czasu oczekiwania na Shield Crash 78%20
- -2 s czasu oczekiwania na Swashbuckle 70%+125 pkt. bariery z Shield Crash 30%15
- +2 pkt. redukcji pancerza od Lucky Shot 35%+200 jedn. zasięgu cięcia ze Swashbuckle 65%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Swashbuckle
- poz. 9Shield Crash
- poz. 15Lucky Shot
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka65%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka32%
Silni przeciwko Pangolier
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,1% | 55,5% | 1725 | |
| +5,6% | 55,1% | 1096 | |
| +4,3% | 60,2% | 1390 | |
| +4,3% | 53,6% | 675 | |
| +4,2% | 63,9% | 454 | |
| +3,8% | 53,7% | 1461 | |
| +3,5% | 58,5% | 624 | |
| +2,8% | 59,4% | 4438 | |
| +2,7% | 53,5% | 1678 | |
| +2,6% | 56,9% | 1315 | |
| +2,6% | 57,9% | 2871 | |
| +2,5% | 55,4% | 913 |
Pangolier jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,6% | 427 | |
| +3,0% | 48,2% | 1340 | |
| +3,0% | 45,7% | 4273 | |
| +2,8% | 50,4% | 1850 | |
| +2,5% | 47,8% | 8033 | |
| +2,4% | 47,2% | 5083 | |
| +2,4% | 48,2% | 9193 | |
| +2,4% | 49,4% | 1398 | |
| +2,4% | 49,3% | 952 | |
| +2,3% | 49,1% | 2441 | |
| +2,3% | 50,3% | 2054 | |
| +2,2% | 50,0% | 1065 |
Z kim Pangolier jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 53,8% | 654 | |
| +5,8% | 57,0% | 321 | |
| +4,8% | 52,5% | 520 | |
| +4,7% | 46,8% | 385 | |
| +4,1% | 47,5% | 406 | |
| +3,6% | 51,6% | 764 | |
| +3,5% | 49,0% | 1550 | |
| +3,1% | 47,4% | 757 | |
| +2,6% | 49,1% | 1090 | |
| +2,2% | 44,5% | 1266 | |
| +2,1% | 48,1% | 1610 | |
| +2,0% | 51,0% | 2046 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











