
Bounty Hunter: kontry i build w Dota 2
Bounty Hunter w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Bounty Hunter
Start
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 7 minTranquil Boots
- 31 minBoots of Bearing
- 14 minArcane Boots
W trakcie gry
- 3 minWind Lace
- 6 minMagic Wand
- 9 minUrn of Shadows
- 16 minDrum of Endurance
- 17 minOblivion Staff
- 18 minSpirit Vessel
- 23 minEul's Scepter of Divinity
- 23 minOrchid Malevolence
- 27 minPerseverance
Talenty
- Track przyznaje współdzieloną widoczność 70%Brak czasu oczekiwania na Jinada 31%25
- +190 pkt. obrażeń od Shuriken Toss 79%+50 szt. złota kradzionego z Jinady 21%20
- -30% otrzymywanych obrażeń podczas Shadow Walk 73%+50 szt. złota z Track 27%15
Kolejność umiejętności
- poz. 8Shuriken Toss
- poz. 10Shadow Walk
- poz. 15Jinada
- Pozycja 4: Wsparcie75%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie19%
Silni przeciwko Bounty Hunter
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,1% | 1316 | |
| +3,7% | 49,8% | 1063 | |
| +3,7% | 48,8% | 4189 | |
| +3,6% | 53,0% | 2122 | |
| +2,6% | 50,8% | 3223 | |
| +2,4% | 51,3% | 11 109 | |
| +1,9% | 44,7% | 1852 | |
| +1,9% | 47,9% | 11 903 | |
| +1,7% | 48,6% | 3144 | |
| +1,7% | 51,0% | 2430 | |
| +1,5% | 50,1% | 11 185 | |
| +1,5% | 48,1% | 5807 |
Bounty Hunter jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +2,7% | 54,9% | 2840 | |
| +2,4% | 55,9% | 2182 | |
| +2,3% | 50,4% | 1253 | |
| +2,2% | 53,4% | 5231 | |
| +2,1% | 52,8% | 7133 | |
| +2,1% | 52,9% | 696 | |
| +1,9% | 55,3% | 886 | |
| +1,7% | 53,3% | 2987 | |
| +1,7% | 55,7% | 4409 | |
| +1,6% | 53,3% | 11 836 | |
| +1,6% | 58,3% | 3399 | |
| +1,6% | 53,2% | 9541 |
Z kim Bounty Hunter jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,4% | 3802 | |
| +2,4% | 54,1% | 2527 | |
| +2,1% | 57,9% | 10 978 | |
| +2,1% | 52,1% | 6406 | |
| +2,1% | 54,4% | 7639 | |
| +2,0% | 54,7% | 2441 | |
| +1,9% | 56,5% | 9307 | |
| +1,9% | 53,2% | 820 | |
| +1,8% | 54,1% | 2263 | |
| +1,7% | 51,6% | 11 927 | |
| +1,7% | 53,7% | 5722 | |
| +1,7% | 54,3% | 4776 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











