
Ember Spirit: kontry i build w Dota 2
Ember Spirit w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Ember Spirit
Start
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Observer Ward
Buty
- 10 minPhase Boots
- 31 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 7 minUrn of Shadows
- 13 minSpirit Vessel
- 18 minMage Slayer
- 19 minKaya
- 29 minKaya and Sange
- 30 minBlack King Bar
- 31 minAghanim's Scepter
Talenty
- 2 ładunki dla Sleight of Fist 74%-12 s czasu odnawiania ładunku Fire Remnant 27%25
- +50 pkt. obrażeń od Sleight of Fist zadawanych bohaterom 80%+50 pkt. obr./s od Searing Chains 21%20
- +100% obrażeń na sekundę z Flame Guard 89%+0.8 s czasu trwania Searing Chains 11%15
- +12 pkt. obrażeń 11%+165 do liczby barier z Flame Guard 89%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Flame Guard
- poz. 12Searing Chains
- poz. 13Sleight of Fist
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka95%
Silni przeciwko Ember Spirit
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 57,9% | 2418 | |
| +6,9% | 60,0% | 1720 | |
| +5,9% | 55,7% | 11 908 | |
| +5,1% | 51,8% | 2612 | |
| +3,4% | 52,6% | 4747 | |
| +3,4% | 50,0% | 4323 | |
| +3,2% | 53,0% | 794 | |
| +3,0% | 52,3% | 1175 | |
| +2,8% | 55,1% | 9937 | |
| +2,6% | 57,1% | 8985 | |
| +2,6% | 51,2% | 3375 | |
| +2,5% | 52,6% | 2040 |
Ember Spirit jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 55,5% | 3241 | |
| +3,3% | 50,2% | 7068 | |
| +3,0% | 48,9% | 9655 | |
| +2,6% | 55,5% | 3613 | |
| +2,3% | 51,7% | 4860 | |
| +2,2% | 57,5% | 532 | |
| +2,2% | 55,0% | 2692 | |
| +2,1% | 54,2% | 7444 | |
| +2,1% | 51,8% | 2322 | |
| +2,0% | 45,1% | 1109 | |
| +1,9% | 52,3% | 8790 | |
| +1,8% | 48,2% | 1653 |
Z kim Ember Spirit jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 51,1% | 1330 | |
| +2,2% | 47,0% | 1265 | |
| +2,2% | 50,8% | 1789 | |
| +2,2% | 50,9% | 803 | |
| +1,8% | 50,4% | 1601 | |
| +1,8% | 50,4% | 4341 | |
| +1,7% | 49,9% | 781 | |
| +1,7% | 49,8% | 5825 | |
| +1,6% | 53,6% | 5708 | |
| +1,5% | 46,6% | 2502 | |
| +1,5% | 48,1% | 2984 | |
| +1,5% | 47,8% | 9131 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











