
Marci: kontry i build w Dota 2
Marci w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Przedłużanie czasu trwania Unleash o 6 s po zabiciu 100%Bodyguard nakłada silne rozproszenie 0%25
- +0.75 s czasu trwania Rebound Stun 75%+15% szybkości ruchu z Unleash 25%20
- +115 pkt. obrażeń od Dispose 67%+12% obrażeń z Bodyguard 33%15
- +1.5 s czasu trwania spowolnienia z Dispose 15%+50 jedn. promienia zeskoku z Rebound 85%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Rebound
- poz. 9Dispose
- poz. 15Bodyguard
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka43%
- Pozycja 4: Wsparcie20%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka17%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie14%
Silni przeciwko Marci
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 59,6% | 421 | |
| +4,7% | 51,6% | 258 | |
| +4,1% | 55,0% | 509 | |
| +3,7% | 53,0% | 1384 | |
| +3,5% | 55,7% | 420 | |
| +3,5% | 55,2% | 846 | |
| +3,1% | 52,7% | 1043 | |
| +2,9% | 59,7% | 1941 | |
| +2,8% | 50,3% | 147 | |
| +2,7% | 55,3% | 2275 | |
| +2,5% | 52,0% | 552 | |
| +2,4% | 52,3% | 539 |
Marci jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,3% | 62,0% | 208 | |
| +3,8% | 51,2% | 654 | |
| +3,8% | 55,3% | 673 | |
| +3,7% | 53,9% | 531 | |
| +3,4% | 53,5% | 729 | |
| +3,4% | 52,5% | 1828 | |
| +3,0% | 54,6% | 194 | |
| +2,8% | 51,7% | 630 | |
| +2,8% | 50,5% | 921 | |
| +2,6% | 48,1% | 750 | |
| +2,6% | 52,2% | 318 | |
| +2,5% | 54,1% | 964 |
Z kim Marci jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 57,5% | 1271 | |
| +4,1% | 51,9% | 189 | |
| +3,6% | 51,3% | 150 | |
| +3,2% | 55,1% | 287 | |
| +3,2% | 53,9% | 763 | |
| +2,7% | 53,1% | 377 | |
| +2,6% | 50,2% | 813 | |
| +2,4% | 55,0% | 171 | |
| +2,4% | 48,4% | 463 | |
| +2,4% | 50,3% | 183 | |
| +2,2% | 52,5% | 1601 | |
| +2,2% | 52,9% | 1790 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











