
Marci: kontry i build w Dota 2
Marci w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Marci
Start
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Faerie Fire
Buty
- 8 minPhase Boots
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 4 minBracer
- 12 minCrystalys
- 16 minAghanim's Scepter
- 23 minBlack King Bar
Talenty
- Przedłużanie czasu trwania Unleash o 6 s po zabiciu 100%Bodyguard nakłada silne rozproszenie 0%25
- +0.75 s czasu trwania Rebound Stun 75%+15% szybkości ruchu z Unleash 25%20
- +115 pkt. obrażeń od Dispose 67%+12% obrażeń z Bodyguard 33%15
- +1.5 s czasu trwania spowolnienia z Dispose 15%+50 jedn. promienia zeskoku z Rebound 85%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Rebound
- poz. 9Dispose
- poz. 15Bodyguard
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka41%
- Pozycja 3: Trudna ścieżka20%
- Pozycja 4: Wsparcie18%
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie12%
Silni przeciwko Marci
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 54,8% | 126 | |
| +4,9% | 65,0% | 40 | |
| +4,0% | 60,0% | 185 | |
| +3,7% | 53,3% | 274 | |
| +3,3% | 57,3% | 185 | |
| +3,3% | 58,2% | 562 | |
| +3,1% | 56,8% | 241 | |
| +3,1% | 56,0% | 614 | |
| +3,1% | 56,3% | 142 | |
| +3,0% | 55,4% | 303 | |
| +3,0% | 52,8% | 358 | |
| +2,9% | 55,0% | 633 |
Marci jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 62,3% | 175 | |
| +5,3% | 54,2% | 679 | |
| +4,5% | 52,9% | 157 | |
| +4,5% | 56,2% | 89 | |
| +4,2% | 55,4% | 56 | |
| +3,8% | 59,9% | 284 | |
| +3,7% | 53,5% | 114 | |
| +3,4% | 51,1% | 141 | |
| +3,4% | 52,8% | 633 | |
| +3,1% | 51,3% | 261 | |
| +3,1% | 56,2% | 281 | |
| +2,9% | 61,3% | 80 |
Z kim Marci jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 60,3% | 126 | |
| +4,5% | 56,4% | 420 | |
| +4,2% | 58,1% | 43 | |
| +3,1% | 54,8% | 157 | |
| +2,9% | 52,5% | 200 | |
| +2,7% | 52,4% | 313 | |
| +2,6% | 55,8% | 129 | |
| +2,4% | 50,6% | 156 | |
| +2,4% | 54,9% | 461 | |
| +2,3% | 54,3% | 151 | |
| +2,3% | 59,1% | 44 | |
| +2,2% | 50,2% | 275 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











