
Tidehunter: kontry i build w Dota 2
Tidehunter w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Tidehunter
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 9 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minVladmir's Offering
- 16 minPerseverance
- 18 minBlink Dagger
- 28 minAghanim's Scepter
- 35 minShiva's Guard
Talenty
- +1.0 s czasu trwania ogłuszenia z Ravage 77%Anchor Smash wpływa na budynki 23%25
- Oczyszczenie z Kraken Shell aktywuje Anchor Smash 0%-4 pkt. pancerza z Gush 100%20
- +90 pkt. obrażeń od Gush 100%-15 s czasu oczekiwania na Ravage 0%15
- +10% redukcji obrażeń z Anchor Smash 30%+20% spowolnienia z Gush 70%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Anchor Smash
- poz. 11Kraken Shell
- poz. 15Gush
- Pozycja 3: Trudna ścieżka79%
- Pozycja 4: Wsparcie13%
Silni przeciwko Tidehunter
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,8% | 57,6% | 151 | |
| +5,3% | 51,4% | 311 | |
| +4,3% | 52,4% | 233 | |
| +4,2% | 56,7% | 247 | |
| +4,1% | 50,9% | 383 | |
| +4,0% | 53,8% | 877 | |
| +4,0% | 52,2% | 297 | |
| +3,7% | 52,9% | 68 | |
| +3,6% | 51,4% | 70 | |
| +3,2% | 54,8% | 956 | |
| +3,1% | 54,8% | 354 | |
| +2,9% | 51,7% | 350 |
Tidehunter jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,7% | 62,0% | 163 | |
| +4,9% | 62,7% | 153 | |
| +4,7% | 61,5% | 239 | |
| +3,9% | 51,3% | 117 | |
| +3,9% | 54,5% | 815 | |
| +3,8% | 59,6% | 438 | |
| +3,8% | 54,7% | 265 | |
| +3,7% | 51,1% | 1104 | |
| +3,6% | 58,4% | 657 | |
| +3,5% | 60,6% | 396 | |
| +3,4% | 53,5% | 1389 | |
| +3,2% | 55,0% | 1183 |
Z kim Tidehunter jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 62,1% | 174 | |
| +4,7% | 56,1% | 41 | |
| +4,6% | 56,8% | 185 | |
| +4,2% | 56,6% | 730 | |
| +3,9% | 53,8% | 392 | |
| +3,3% | 52,3% | 243 | |
| +3,3% | 56,7% | 30 | |
| +3,0% | 55,2% | 1093 | |
| +3,0% | 56,6% | 541 | |
| +2,5% | 55,6% | 498 | |
| +2,2% | 57,8% | 410 | |
| +2,2% | 50,1% | 1411 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











