
Tidehunter: kontry i build w Dota 2
Tidehunter w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Tidehunter
Start
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Buty
- 9 minPhase Boots
- 11 minArcane Boots
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 6 minSoul Ring
- 14 minVladmir's Offering
- 16 minPerseverance
- 18 minBlink Dagger
- 28 minAghanim's Scepter
- 35 minShiva's Guard
Talenty
- +1.0 s czasu trwania ogłuszenia z Ravage 77%Anchor Smash wpływa na budynki 23%25
- Oczyszczenie z Kraken Shell aktywuje Anchor Smash 0%-4 pkt. pancerza z Gush 100%20
- +90 pkt. obrażeń od Gush 100%-15 s czasu oczekiwania na Ravage 0%15
- +10% redukcji obrażeń z Anchor Smash 30%+20% spowolnienia z Gush 70%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Anchor Smash
- poz. 11Kraken Shell
- poz. 15Gush
- Pozycja 3: Trudna ścieżka91%
Silni przeciwko Tidehunter
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 54,8% | 540 | |
| +3,5% | 49,6% | 1235 | |
| +3,5% | 51,7% | 638 | |
| +3,2% | 55,7% | 5655 | |
| +3,1% | 50,9% | 1212 | |
| +3,1% | 53,9% | 2034 | |
| +3,0% | 52,0% | 4142 | |
| +2,8% | 48,4% | 1359 | |
| +2,8% | 50,6% | 1430 | |
| +2,6% | 52,4% | 6481 | |
| +2,5% | 49,3% | 615 | |
| +2,4% | 51,2% | 215 |
Tidehunter jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 52,5% | 3547 | |
| +5,0% | 60,2% | 480 | |
| +3,8% | 53,1% | 507 | |
| +2,7% | 46,8% | 4573 | |
| +2,7% | 56,7% | 686 | |
| +2,5% | 52,8% | 2352 | |
| +2,4% | 51,4% | 759 | |
| +2,4% | 51,1% | 1523 | |
| +2,3% | 55,1% | 700 | |
| +2,2% | 58,8% | 228 | |
| +2,1% | 52,0% | 4036 | |
| +2,1% | 52,8% | 1015 |
Z kim Tidehunter jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 56,7% | 150 | |
| +5,0% | 54,9% | 319 | |
| +4,6% | 53,2% | 156 | |
| +3,6% | 56,4% | 511 | |
| +3,3% | 49,0% | 841 | |
| +3,2% | 48,6% | 663 | |
| +3,1% | 53,9% | 395 | |
| +3,1% | 53,6% | 1332 | |
| +2,9% | 49,9% | 988 | |
| +2,6% | 47,9% | 1312 | |
| +2,6% | 54,9% | 508 | |
| +2,4% | 50,7% | 134 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











