
Riki: kontry a build v Dota 2
Riki v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Riki
Start
- Tango
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Slippers of Agility
- Circlet
- Magic Stick
Boty
- 9 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 14 minDiffusal Blade
- 19 minYasha
- 24 minManta Style
Talenty
- -4s z cooldownu Tricks of the Trade 35 %+500 k dosahu Blink Strike 66 %25
- +0.3 k násobiči Backstab 74 %-1s z cooldownu Blink Strike 26 %20
- 15% z Rikiho zákl. pošk. k Tricks of the Trade 0 %-3s z cooldownu Smoke Screen 100 %15
- +50 k rozsahu Smoke Screen 45 %+10% k rychlosti pohybu při Cloak and Dagger 55 %10
Pořadí schopností
- úr. 7Blink Strike
- úr. 10Tricks of the Trade
- úr. 15Smoke Screen
- Pozice 2: Prostřední linka41 %
- Pozice 1: Bezpečná linka40 %
Silní proti Riki
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 57,9 % | 242 | |
| +7,2% | 53,1 % | 465 | |
| +6,9% | 61,7 % | 282 | |
| +4,8% | 49,0 % | 194 | |
| +4,3% | 47,0 % | 1 831 | |
| +3,3% | 54,2 % | 2 506 | |
| +3,2% | 53,3 % | 3 010 | |
| +3,1% | 47,3 % | 1 601 | |
| +3,0% | 46,3 % | 484 | |
| +2,8% | 41,5 % | 2 106 | |
| +2,8% | 50,0 % | 1 124 | |
| +2,8% | 50,9 % | 2 588 |
Riki je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,1% | 56,7 % | 953 | |
| +4,0% | 60,8 % | 1 197 | |
| +4,0% | 60,2 % | 2 340 | |
| +3,7% | 64,1 % | 142 | |
| +3,2% | 59,2 % | 1 073 | |
| +3,2% | 54,8 % | 3 908 | |
| +3,1% | 56,8 % | 2 944 | |
| +3,0% | 57,7 % | 3 376 | |
| +3,0% | 53,0 % | 4 688 | |
| +2,9% | 56,2 % | 527 | |
| +2,8% | 61,0 % | 728 | |
| +2,7% | 56,2 % | 801 |
S kým je Riki silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 54,4 % | 428 | |
| +4,6% | 55,1 % | 746 | |
| +4,0% | 59,1 % | 303 | |
| +3,7% | 58,1 % | 1 524 | |
| +3,7% | 58,8 % | 1 457 | |
| +3,4% | 55,7 % | 415 | |
| +2,6% | 51,7 % | 1 164 | |
| +2,6% | 53,1 % | 275 | |
| +2,4% | 56,6 % | 1 549 | |
| +2,4% | 52,7 % | 1 707 | |
| +2,4% | 53,0 % | 1 481 | |
| +2,3% | 58,3 % | 2 994 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











