
Luna: kontry a build v Dota 2
Luna v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Luna
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Wand
- Magic Stick
- Quelling Blade
Boty
- 7 minPower Treads
Během hry
- 2 minMagic Wand
- 2 minWraith Band
- 11 minMask of Madness
- 14 minYasha
- 18 minManta Style
- 24 minBlink Dagger
- 27 minButterfly
- 29 minBlack King Bar
- 32 minCrystalys
- 38 minSatanic
Talenty
- +25/50 k poškození Lunar Blessing pro spojence/Lunu 90 %Lucent Beam zasahující dodatečný cíl 10 %25
- -40.0s z cooldownu Eclipse 100 %1.5× poškození a rychlost rotujících hvězdic Lunar Orbit 0 %20
- +1 hvězdice Lunar Orbit 80 %+80 k poškození paprsku Lucent Beam 20 %15
- -5% z redukce pošk. za přeskok Moon Glaives 88 %+0.5s ke krátkému omráčení Lucent Beam 12 %10
Pořadí schopností
- úr. 8Moon Glaives
- úr. 9Lucent Beam
- úr. 15Lunar Orbit
- Pozice 1: Bezpečná linka98 %
Silní proti Luna
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 58,1 % | 465 | |
| +3,8% | 56,7 % | 231 | |
| +3,4% | 55,9 % | 1 754 | |
| +2,7% | 55,0 % | 1 660 | |
| +2,5% | 49,1 % | 116 | |
| +2,4% | 47,0 % | 1 112 | |
| +2,4% | 49,9 % | 403 | |
| +2,3% | 47,9 % | 551 | |
| +2,3% | 49,6 % | 407 | |
| +2,3% | 50,5 % | 1 135 | |
| +2,2% | 48,1 % | 1 137 | |
| +2,2% | 48,1 % | 707 |
Luna je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,9 % | 2 743 | |
| +3,8% | 56,3 % | 245 | |
| +3,2% | 56,7 % | 1 153 | |
| +3,1% | 55,9 % | 567 | |
| +3,0% | 54,5 % | 617 | |
| +2,8% | 48,0 % | 327 | |
| +2,6% | 57,8 % | 1 264 | |
| +2,5% | 52,9 % | 3 490 | |
| +2,5% | 53,7 % | 2 507 | |
| +2,3% | 51,0 % | 775 | |
| +2,0% | 51,2 % | 322 | |
| +2,0% | 55,0 % | 827 |
S kým je Luna silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +5,0% | 55,1 % | 1 108 | |
| +3,5% | 51,0 % | 202 | |
| +3,3% | 52,9 % | 535 | |
| +3,1% | 56,5 % | 3 566 | |
| +2,9% | 59,4 % | 537 | |
| +2,8% | 56,3 % | 579 | |
| +2,7% | 55,5 % | 1 195 | |
| +2,6% | 55,2 % | 1 347 | |
| +2,6% | 56,2 % | 482 | |
| +2,6% | 52,5 % | 864 | |
| +2,5% | 63,1 % | 298 | |
| +2,5% | 56,2 % | 2 461 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











