
Dark Willow: kontry a build v Dota 2
Dark Willow v Dota 2: kdo ho kontruje, proti komu je silný, nejlepší spojenci a build — start, boty a předměty během hry na čerstvém patchi.
Build na Dark Willow
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer a Sentry Wardy
Boty
- 9 minTranquil Boots
- 12 minArcane Boots
Během hry
- 3 minMagic Wand
- 7 minRing of Basilius
- 7 minUrn of Shadows
- 9 minWind Lace
- 22 minEul's Scepter of Divinity
- 27 minBlink Dagger
Talenty
- +2 cíle útoku Bedlam 60 %Terrorize udílející dopadem 500 bodů poškození 40 %25
- +1.5s k trvání Shadow Realm 53 %-7s z cooldownu Bramble Maze 47 %20
- +30 k poškození útoku Bedlam 66 %-20s z cooldownu Terrorize 34 %15
Pořadí schopností
- úr. 9Bramble Maze
- úr. 9Shadow Realm
- úr. 15Cursed Crown
- Pozice 5: Hard Support49 %
- Pozice 4: Support47 %
Silní proti Dark Willow
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 50,4 % | 456 | |
| +3,6% | 52,3 % | 285 | |
| +3,6% | 50,9 % | 959 | |
| +2,8% | 50,2 % | 3 219 | |
| +2,3% | 55,7 % | 6 280 | |
| +2,2% | 49,1 % | 980 | |
| +2,1% | 52,0 % | 5 329 | |
| +2,0% | 50,2 % | 1 328 | |
| +2,0% | 48,2 % | 1 514 | |
| +2,0% | 49,5 % | 3 512 | |
| +1,9% | 45,3 % | 2 534 | |
| +1,8% | 53,7 % | 998 |
Dark Willow je silný proti
| Hrdina | Výhoda | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 47,1 % | 365 | |
| +3,4% | 55,5 % | 461 | |
| +3,1% | 56,0 % | 1 020 | |
| +3,0% | 53,4 % | 910 | |
| +3,0% | 46,7 % | 364 | |
| +2,6% | 53,4 % | 766 | |
| +2,5% | 57,0 % | 1 055 | |
| +2,2% | 56,3 % | 190 | |
| +2,0% | 51,2 % | 2 854 | |
| +1,9% | 49,5 % | 3 254 | |
| +1,9% | 52,5 % | 2 366 | |
| +1,9% | 53,9 % | 675 |
S kým je Dark Willow silnější
| Hrdina | Synergie | Podíl výher | Zápasů |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 60,2 % | 359 | |
| +3,6% | 54,9 % | 1 004 | |
| +3,1% | 50,0 % | 418 | |
| +3,1% | 51,9 % | 780 | |
| +2,7% | 53,7 % | 769 | |
| +2,4% | 54,0 % | 698 | |
| +2,3% | 48,3 % | 818 | |
| +2,2% | 52,0 % | 704 | |
| +2,2% | 50,0 % | 1 126 | |
| +2,2% | 51,2 % | 646 | |
| +2,1% | 47,2 % | 299 | |
| +1,7% | 54,8 % | 673 |
Patch 7.41f
Našli jste chybu nebo nepřesnost?











