
Кентавр (Centaur Warrunner): контрпіки та збірка в Dota 2
Кентавр (Centaur Warrunner) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Кентавр (Centaur Warrunner)
Старт
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Чоботи
- 12 хвPhase Boots
- 43 хвBoots of Travel
- 14 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвBracer
- 3 хвMagic Wand
- 8 хвVanguard
- 9 хвHelm of the Dominator
- 18 хвBlink Dagger
- 19 хвBlade Mail
- 24 хвHeart of Tarrasque
- 27 хвPipe of Insight
- 29 хвPerseverance
- 34 хвShiva's Guard
Таланти
- Відбивання стає аурою 71%+1.0 с до дії Удару копитом 29%25
- +45 до шкоди Відбивання 50%-25 с зарядки Галопу 50%20
Прокачування
- 8 рів.Відбивання
- 11 рів.Двосічне лезо
- 15 рів.Удар копитом
- Позиція 3: офлейн95%
Хто сильний проти Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 56,0% | 175 | |
| +5,1% | 56,5% | 4 481 | |
| +3,7% | 55,1% | 2 405 | |
| +3,5% | 50,1% | 1 051 | |
| +3,5% | 53,2% | 1 031 | |
| +3,4% | 52,0% | 1 301 | |
| +3,0% | 48,3% | 1 179 | |
| +2,9% | 52,1% | 1 257 | |
| +2,5% | 51,2% | 1 980 | |
| +2,5% | 53,2% | 1 673 | |
| +2,4% | 49,1% | 747 | |
| +2,2% | 54,4% | 4 736 |
Проти кого сильний Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 56,9% | 734 | |
| +4,7% | 55,0% | 258 | |
| +4,1% | 55,2% | 986 | |
| +3,8% | 55,6% | 257 | |
| +3,7% | 51,0% | 2 896 | |
| +3,5% | 51,4% | 568 | |
| +3,2% | 51,8% | 3 589 | |
| +3,1% | 54,3% | 646 | |
| +2,9% | 55,5% | 559 | |
| +2,8% | 51,1% | 2 498 | |
| +2,7% | 52,6% | 447 | |
| +2,3% | 55,6% | 2 607 |
З ким Centaur Warrunner сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 58,0% | 119 | |
| +3,9% | 49,3% | 420 | |
| +3,6% | 52,9% | 954 | |
| +3,2% | 50,2% | 574 | |
| +2,6% | 51,7% | 862 | |
| +2,5% | 56,9% | 808 | |
| +2,3% | 53,6% | 1 095 | |
| +2,1% | 53,6% | 2 058 | |
| +2,0% | 53,8% | 1 539 | |
| +2,0% | 54,2% | 1 660 | |
| +2,0% | 54,5% | 1 453 | |
| +2,0% | 48,5% | 548 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











