
Ембер Спіріт (Ember Spirit): контрпіки та збірка в Dota 2
Ембер Спіріт (Ember Spirit) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Ембер Спіріт (Ember Spirit)
Старт
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Observer Ward
Чоботи
- 10 хвPhase Boots
- 31 хвBoots of Travel
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 7 хвUrn of Shadows
- 13 хвSpirit Vessel
- 18 хвMage Slayer
- 19 хвKaya
- 29 хвKaya and Sange
- 30 хвBlack King Bar
- 31 хвAghanim's Scepter
Таланти
- 2 до зарядів Вихору ударів 74%-12 с відновлення заряду боввана 27%25
- +50 шкоди героям від Вихору ударів 80%+50 до шкоди Палючих оков 21%20
- +100% до шкоди за с від Полум’яного щита 89%+0.8 с до дії Палючих оков 11%15
- +12 шкоди 11%+165 до обсягу бар’єра Полум’яного щита 89%10
Прокачування
- 7 рів.Полум’яний щит
- 12 рів.Палючі окови
- 13 рів.Вихор ударів
- Позиція 2: мід95%
Хто сильний проти Ember Spirit
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,9% | 57,9% | 2 418 | |
| +6,9% | 60,0% | 1 720 | |
| +5,9% | 55,7% | 11 908 | |
| +5,1% | 51,8% | 2 612 | |
| +3,4% | 52,6% | 4 747 | |
| +3,4% | 50,0% | 4 323 | |
| +3,2% | 53,0% | 794 | |
| +3,0% | 52,3% | 1 175 | |
| +2,8% | 55,1% | 9 937 | |
| +2,6% | 57,1% | 8 985 | |
| +2,6% | 51,2% | 3 375 | |
| +2,5% | 52,6% | 2 040 |
Проти кого сильний Ember Spirit
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,7% | 55,5% | 3 241 | |
| +3,3% | 50,2% | 7 068 | |
| +3,0% | 48,9% | 9 655 | |
| +2,6% | 55,5% | 3 613 | |
| +2,3% | 51,7% | 4 860 | |
| +2,2% | 57,5% | 532 | |
| +2,2% | 55,0% | 2 692 | |
| +2,1% | 54,2% | 7 444 | |
| +2,1% | 51,8% | 2 322 | |
| +2,0% | 45,1% | 1 109 | |
| +1,9% | 52,3% | 8 790 | |
| +1,8% | 48,2% | 1 653 |
З ким Ember Spirit сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,5% | 51,1% | 1 330 | |
| +2,2% | 47,0% | 1 265 | |
| +2,2% | 50,8% | 1 789 | |
| +2,2% | 50,9% | 803 | |
| +1,8% | 50,4% | 1 601 | |
| +1,8% | 50,4% | 4 341 | |
| +1,7% | 49,9% | 781 | |
| +1,7% | 49,8% | 5 825 | |
| +1,6% | 53,6% | 5 708 | |
| +1,5% | 46,6% | 2 502 | |
| +1,5% | 48,1% | 2 984 | |
| +1,5% | 47,8% | 9 131 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











