
Ембер Спіріт (Ember Spirit): контрпіки та збірка в Dota 2
Ембер Спіріт (Ember Spirit) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Ембер Спіріт (Ember Spirit)
Старт
- Tango
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Quelling Blade
- Observer Ward
Чоботи
- 10 хвPhase Boots
- 31 хвBoots of Travel
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 7 хвUrn of Shadows
- 13 хвSpirit Vessel
- 18 хвMage Slayer
- 19 хвKaya
- 29 хвKaya and Sange
- 30 хвBlack King Bar
- 31 хвAghanim's Scepter
Таланти
- 2 до зарядів Вихору ударів 74%-12 с відновлення заряду боввана 27%25
- +50 шкоди героям від Вихору ударів 80%+50 до шкоди Палючих оков 21%20
- +100% до шкоди за с від Полум’яного щита 89%+0.8 с до дії Палючих оков 11%15
- +12 шкоди 11%+165 до обсягу бар’єра Полум’яного щита 89%10
Прокачування
- 7 рів.Полум’яний щит
- 12 рів.Палючі окови
- 13 рів.Вихор ударів
- Позиція 2: мід95%
Хто сильний проти Ember Spirit
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +8,5% | 61,8% | 759 | |
| +8,0% | 59,7% | 1 102 | |
| +6,6% | 55,9% | 5 719 | |
| +4,8% | 51,5% | 1 110 | |
| +4,0% | 55,4% | 793 | |
| +3,5% | 53,5% | 1 924 | |
| +3,5% | 52,7% | 676 | |
| +3,5% | 52,4% | 716 | |
| +3,1% | 53,2% | 2 507 | |
| +2,9% | 49,4% | 2 043 | |
| +2,8% | 54,7% | 4 098 | |
| +2,6% | 52,9% | 3 270 |
Проти кого сильний Ember Spirit
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 54,8% | 1 015 | |
| +3,7% | 49,1% | 4 190 | |
| +3,5% | 52,0% | 250 | |
| +3,4% | 50,5% | 3 187 | |
| +3,0% | 54,8% | 1 545 | |
| +2,7% | 55,5% | 1 527 | |
| +2,4% | 53,7% | 2 536 | |
| +2,3% | 48,5% | 1 632 | |
| +2,2% | 44,7% | 465 | |
| +2,2% | 54,4% | 3 637 | |
| +2,2% | 57,6% | 217 | |
| +2,1% | 49,4% | 6 070 |
З ким Ember Spirit сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,6% | 744 | |
| +2,8% | 52,0% | 342 | |
| +2,7% | 49,6% | 569 | |
| +2,5% | 47,8% | 1 190 | |
| +2,1% | 50,9% | 3 316 | |
| +2,0% | 52,7% | 761 | |
| +1,9% | 54,1% | 6 285 | |
| +1,9% | 51,2% | 605 | |
| +1,8% | 47,0% | 545 | |
| +1,8% | 49,3% | 294 | |
| +1,7% | 48,0% | 800 | |
| +1,6% | 48,0% | 4 066 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











