
Енчантресс (Enchantress): контрпіки та збірка в Dota 2
Енчантресс (Enchantress) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Енчантресс (Enchantress)
Старт
- Tango
- Iron Branch
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Circlet
Чоботи
- 15 хвPower Treads
- 13 хвArcane Boots
- 14 хвTranquil Boots
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
Таланти
- +6.5% до шкоди Імпульсу 79%+80 до сповільнення атак Недоторканністю 21%25
- +9 до світляків від Дітей природи 49%+150/25 до здоров’я/шкоди Чарівниці та її істот 51%20
- +30 до швидкості атаки Чарівниці та її істот 64%+8 до лікування Дітьми природи 36%15
- +5 до броні Чарівниці та її істот 60%+30 до швидкості руху під час Дітей природи 40%10
Прокачування
- 9 рів.Імпульс
- 10 рів.Зачарування
- 10 рів.Діти природи
- Позиція 5: повна підтримка38%
- Позиція 4: підтримка38%
- Позиція 2: мід12%
- Позиція 3: офлейн11%
Хто сильний проти Enchantress
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 55,8% | 330 | |
| +3,8% | 55,8% | 1 048 | |
| +3,7% | 51,6% | 564 | |
| +3,4% | 56,8% | 431 | |
| +3,1% | 56,5% | 3 333 | |
| +2,6% | 53,3% | 347 | |
| +2,6% | 54,3% | 916 | |
| +2,4% | 56,1% | 3 967 | |
| +2,3% | 57,1% | 5 557 | |
| +2,3% | 55,2% | 4 366 | |
| +2,2% | 57,0% | 1 415 | |
| +2,1% | 55,6% | 525 |
Проти кого сильний Enchantress
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,5% | 50,1% | 727 | |
| +3,7% | 46,4% | 3 284 | |
| +3,5% | 46,4% | 390 | |
| +3,4% | 55,6% | 385 | |
| +3,2% | 50,9% | 788 | |
| +2,9% | 50,9% | 3 437 | |
| +2,6% | 54,2% | 1 215 | |
| +2,6% | 50,2% | 1 467 | |
| +2,5% | 53,5% | 1 414 | |
| +2,4% | 54,7% | 453 | |
| +2,3% | 47,8% | 2 239 | |
| +2,1% | 50,5% | 1 068 |
З ким Enchantress сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,5% | 54,9% | 709 | |
| +3,7% | 48,0% | 759 | |
| +3,2% | 50,6% | 336 | |
| +3,1% | 49,3% | 825 | |
| +3,1% | 49,7% | 2 082 | |
| +2,4% | 51,4% | 387 | |
| +2,3% | 50,1% | 599 | |
| +2,2% | 49,7% | 922 | |
| +2,0% | 49,6% | 840 | |
| +1,9% | 45,1% | 921 | |
| +1,8% | 48,4% | 1 472 | |
| +1,7% | 48,9% | 916 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











