
Фантом Ассасін (Phantom Assassin): контрпіки та збірка в Dota 2
Фантом Ассасін (Phantom Assassin) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Фантом Ассасін (Phantom Assassin)
Старт
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Чоботи
- 9 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 2 хвWraith Band
- 11 хвPerseverance
- 15 хвBattle Fury
- 21 хвDesolator
- 26 хвBlack King Bar
- 30 хвSkull Basher
- 36 хвSatanic
- 36 хвAbyssal Blade
Таланти
- +10% до шансу спрацювання Удару милосердя 33%Потрійний удар Метальним ножем 67%25
- +200 до дальності застосування Фантомного удару 35%+60 до швидкості атаки Фантомного удару 65%20
- Нематеріальність дає +20% до ухилення 62%+15% до шкоди Метальним ножем 38%15
- +0.8 с до дії Фантомного удару 70%-2.0 с зарядки Метального ножа 30%10
Прокачування
- 8 рів.Метальний ніж
- 9 рів.Фантомний удар
- 15 рів.Нематеріальність
- Позиція 1: кері92%
Хто сильний проти Phantom Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,8% | 21 304 | |
| +2,9% | 52,2% | 33 567 | |
| +2,8% | 53,9% | 3 868 | |
| +2,7% | 51,3% | 8 153 | |
| +2,7% | 51,4% | 4 794 | |
| +2,6% | 50,3% | 9 516 | |
| +2,6% | 52,9% | 5 183 | |
| +2,5% | 51,7% | 22 488 | |
| +2,3% | 50,6% | 9 817 | |
| +2,1% | 57,0% | 2 030 | |
| +2,1% | 56,0% | 17 775 | |
| +2,1% | 47,2% | 3 518 |
Проти кого сильний Phantom Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 60,3% | 413 | |
| +4,3% | 53,4% | 1 116 | |
| +3,6% | 55,3% | 1 480 | |
| +3,5% | 53,1% | 4 450 | |
| +3,2% | 60,5% | 903 | |
| +3,2% | 53,7% | 6 059 | |
| +3,1% | 56,5% | 3 333 | |
| +2,9% | 56,7% | 3 374 | |
| +2,8% | 54,0% | 19 732 | |
| +2,7% | 58,1% | 4 793 | |
| +2,7% | 60,7% | 13 177 | |
| +2,2% | 55,0% | 1 768 |
З ким Phantom Assassin сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,0% | 53,7% | 1 338 | |
| +2,8% | 46,7% | 8 835 | |
| +1,8% | 55,2% | 1 805 | |
| +1,7% | 49,9% | 21 272 | |
| +1,5% | 50,1% | 3 649 | |
| +1,5% | 52,9% | 14 043 | |
| +1,5% | 53,0% | 7 354 | |
| +1,4% | 52,3% | 16 691 | |
| +1,4% | 50,4% | 1 212 | |
| +1,2% | 48,0% | 2 104 | |
| +1,2% | 46,4% | 929 | |
| +1,0% | 49,6% | 4 162 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











