
Фантом Ассасін (Phantom Assassin): контрпіки та збірка в Dota 2
Фантом Ассасін (Phantom Assassin) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Фантом Ассасін (Phantom Assassin)
Старт
- Quelling Blade
- Tango
- Iron Branch
- Magic Stick
- Faerie Fire
- Circlet
Чоботи
- 9 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 2 хвWraith Band
- 11 хвPerseverance
- 15 хвBattle Fury
- 21 хвDesolator
- 26 хвBlack King Bar
- 30 хвSkull Basher
- 36 хвSatanic
- 36 хвAbyssal Blade
Таланти
- +10% до шансу спрацювання Удару милосердя 33%Потрійний удар Метальним ножем 67%25
- +200 до дальності застосування Фантомного удару 35%+60 до швидкості атаки Фантомного удару 65%20
- Нематеріальність дає +20% до ухилення 62%+15% до шкоди Метальним ножем 38%15
- +0.8 с до дії Фантомного удару 70%-2.0 с зарядки Метального ножа 30%10
Прокачування
- 8 рів.Метальний ніж
- 9 рів.Фантомний удар
- 15 рів.Нематеріальність
- Позиція 1: кері84%
Хто сильний проти Phantom Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 51,4% | 420 | |
| +3,7% | 54,6% | 586 | |
| +3,7% | 58,4% | 368 | |
| +3,6% | 53,5% | 2 710 | |
| +2,8% | 49,8% | 654 | |
| +2,7% | 50,8% | 500 | |
| +2,7% | 47,4% | 312 | |
| +2,6% | 51,3% | 1 075 | |
| +2,3% | 49,4% | 1 538 | |
| +2,2% | 52,0% | 5 106 | |
| +2,2% | 50,9% | 446 | |
| +2,2% | 51,7% | 2 269 |
Проти кого сильний Phantom Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 57,8% | 173 | |
| +5,0% | 62,9% | 62 | |
| +4,6% | 60,3% | 199 | |
| +3,7% | 63,7% | 146 | |
| +3,1% | 54,0% | 1 446 | |
| +3,0% | 54,7% | 5 662 | |
| +3,0% | 56,5% | 768 | |
| +3,0% | 61,8% | 374 | |
| +2,9% | 55,5% | 607 | |
| +2,7% | 53,0% | 1 179 | |
| +2,7% | 58,6% | 1 152 | |
| +2,4% | 57,1% | 678 |
З ким Phantom Assassin сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 54,3% | 210 | |
| +3,4% | 53,1% | 889 | |
| +2,7% | 49,8% | 1 698 | |
| +2,6% | 61,7% | 60 | |
| +2,6% | 48,6% | 284 | |
| +2,5% | 57,9% | 164 | |
| +2,3% | 53,4% | 343 | |
| +2,1% | 56,4% | 528 | |
| +2,0% | 53,2% | 775 | |
| +1,8% | 52,6% | 1 276 | |
| +1,8% | 52,4% | 936 | |
| +1,8% | 51,9% | 1 026 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











