
Найт Сталкер (Night Stalker): контрпіки та збірка в Dota 2
Найт Сталкер (Night Stalker) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Найт Сталкер (Night Stalker)
Старт
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Чоботи
- 8 хвPhase Boots
Протягом гри
- 2 хвBracer
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвSoul Ring
- 14 хвEcho Sabre
- 17 хвBlink Dagger
- 27 хвBlack King Bar
- 28 хвHarpoon
- 33 хвSkull Basher
- 34 хвBuckler
- 34 хвNullifier
Таланти
- +100 до вампіризму Опівнічного бенкету 11%-35 с зарядки Темного сходження 89%25
- +25 до шкоди Темного сходження 37%20% до опору ефектам від Нічного мисливця 63%15
- -1 с зарядки Порожнечі 66%+10 до шкоди за с від Нестерпного жаху 34%10
Прокачування
- 7 рів.Порожнеча
- 11 рів.Опівнічний бенкет
- 15 рів.Нестерпний жах
- Позиція 3: офлейн94%
Хто сильний проти Night Stalker
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +9,0% | 56,3% | 1 152 | |
| +6,1% | 60,5% | 1 379 | |
| +6,1% | 53,9% | 1 036 | |
| +5,9% | 56,5% | 2 197 | |
| +4,5% | 54,0% | 1 502 | |
| +4,0% | 47,8% | 1 520 | |
| +3,8% | 51,5% | 2 429 | |
| +3,4% | 47,4% | 1 660 | |
| +3,4% | 54,1% | 9 596 | |
| +3,4% | 51,7% | 3 077 | |
| +3,3% | 52,7% | 3 343 | |
| +2,7% | 52,6% | 2 982 |
Проти кого сильний Night Stalker
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,9% | 59,7% | 1 942 | |
| +3,3% | 55,7% | 3 737 | |
| +3,2% | 58,2% | 3 992 | |
| +3,1% | 53,5% | 3 864 | |
| +3,0% | 52,1% | 14 832 | |
| +2,8% | 54,5% | 8 964 | |
| +2,7% | 55,5% | 9 703 | |
| +2,6% | 57,9% | 2 871 | |
| +2,5% | 56,1% | 6 040 | |
| +2,4% | 53,7% | 13 562 | |
| +2,4% | 56,3% | 1 716 | |
| +2,2% | 56,1% | 4 037 |
З ким Night Stalker сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 58,1% | 663 | |
| +4,5% | 58,3% | 439 | |
| +2,5% | 49,8% | 448 | |
| +2,4% | 58,8% | 793 | |
| +2,3% | 51,3% | 2 067 | |
| +2,2% | 52,4% | 3 272 | |
| +2,1% | 52,2% | 2 028 | |
| +2,0% | 54,9% | 10 910 | |
| +1,7% | 53,0% | 5 559 | |
| +1,7% | 49,8% | 2 017 | |
| +1,7% | 53,7% | 8 430 | |
| +1,6% | 56,2% | 5 125 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











