
Найт Сталкер (Night Stalker): контрпіки та збірка в Dota 2
Найт Сталкер (Night Stalker) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Найт Сталкер (Night Stalker)
Старт
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Quelling Blade
- Circlet
- Magic Stick
Чоботи
- 8 хвPhase Boots
Протягом гри
- 2 хвBracer
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвSoul Ring
- 14 хвEcho Sabre
- 17 хвBlink Dagger
- 27 хвBlack King Bar
- 28 хвHarpoon
- 33 хвSkull Basher
- 34 хвBuckler
- 34 хвNullifier
Таланти
- +100 до вампіризму Опівнічного бенкету 11%-35 с зарядки Темного сходження 89%25
- +25 до шкоди Темного сходження 37%20% до опору ефектам від Нічного мисливця 63%15
- -1 с зарядки Порожнечі 66%+10 до шкоди за с від Нестерпного жаху 34%10
Прокачування
- 7 рів.Порожнеча
- 11 рів.Опівнічний бенкет
- 15 рів.Нестерпний жах
- Позиція 3: офлейн94%
Хто сильний проти Night Stalker
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +8,8% | 54,2% | 443 | |
| +6,0% | 55,5% | 631 | |
| +5,9% | 59,9% | 611 | |
| +5,9% | 49,4% | 672 | |
| +5,8% | 55,0% | 980 | |
| +5,6% | 52,1% | 459 | |
| +3,9% | 53,9% | 4 633 | |
| +3,4% | 51,7% | 1 345 | |
| +2,9% | 49,3% | 1 134 | |
| +2,9% | 49,8% | 1 305 | |
| +2,9% | 51,1% | 4 188 | |
| +2,6% | 47,5% | 1 965 |
Проти кого сильний Night Stalker
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 59,7% | 935 | |
| +3,4% | 58,2% | 2 780 | |
| +3,3% | 53,0% | 6 926 | |
| +3,3% | 55,8% | 4 013 | |
| +3,1% | 59,3% | 1 854 | |
| +3,1% | 55,0% | 6 361 | |
| +3,0% | 58,3% | 712 | |
| +3,0% | 57,9% | 1 203 | |
| +2,9% | 57,4% | 1 852 | |
| +2,8% | 53,4% | 1 835 | |
| +2,7% | 55,8% | 1 773 | |
| +2,6% | 58,2% | 593 |
З ким Night Stalker сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,0% | 58,7% | 247 | |
| +4,2% | 59,5% | 205 | |
| +4,0% | 54,7% | 172 | |
| +3,9% | 56,8% | 398 | |
| +3,7% | 56,1% | 924 | |
| +3,0% | 54,0% | 857 | |
| +2,9% | 52,3% | 879 | |
| +2,6% | 56,4% | 5 073 | |
| +2,5% | 61,3% | 357 | |
| +2,1% | 51,9% | 615 | |
| +2,0% | 54,0% | 1 418 | |
| +2,0% | 53,4% | 1 540 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











