
Темплар Ассасін (Templar Assassin): контрпіки та збірка в Dota 2
Темплар Ассасін (Templar Assassin) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Темплар Ассасін (Templar Assassin)
Старт
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Magic Wand
- Magic Stick
- Circlet
Чоботи
- 7 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвMagic Wand
- 6 хвFalcon Blade
- 16 хвDesolator
- 18 хвDragon Lance
- 19 хвBlink Dagger
- 24 хвCrystalys
- 27 хвHurricane Pike
- 30 хвDaedalus
- 30 хвBlack King Bar
Таланти
- 0.8 с оглушення від атаки зі Злиття 86%+4 до зарядів Заломлення 14%25
- Заломлення розвіює 27%+4 послаблення броні від Злиття 73%20
- +225 до дальності атаки зі Злиття 0%+3 до пасток 100%15
- +1.5 c до ефекту Злиття 60%+15% до сповільнення Псіонною пасткою 40%10
Прокачування
- 8 рів.Злиття
- 10 рів.Псі-кинджали
- 14 рів.Заломлення
- Позиція 1: кері72%
- Позиція 2: мід27%
Хто сильний проти Templar Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 60,6% | 2 237 | |
| +4,7% | 60,7% | 5 002 | |
| +4,2% | 51,9% | 395 | |
| +4,1% | 55,1% | 2 747 | |
| +3,6% | 60,6% | 6 458 | |
| +3,1% | 58,1% | 989 | |
| +3,1% | 56,4% | 610 | |
| +3,1% | 55,2% | 3 525 | |
| +3,0% | 55,8% | 606 | |
| +3,0% | 57,9% | 1 144 | |
| +2,9% | 56,1% | 2 380 | |
| +2,8% | 53,5% | 1 448 |
Проти кого сильний Templar Assassin
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 49,4% | 405 | |
| +4,6% | 49,1% | 5 189 | |
| +4,2% | 52,6% | 1 149 | |
| +4,0% | 50,8% | 1 615 | |
| +3,6% | 54,3% | 964 | |
| +3,6% | 48,3% | 7 299 | |
| +3,0% | 46,6% | 3 754 | |
| +3,0% | 48,8% | 8 133 | |
| +2,4% | 49,9% | 3 352 | |
| +2,4% | 47,6% | 10 442 | |
| +2,4% | 52,4% | 2 296 | |
| +2,2% | 54,3% | 2 241 |
З ким Templar Assassin сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +2,9% | 51,3% | 413 | |
| +2,4% | 48,3% | 3 546 | |
| +2,4% | 44,3% | 896 | |
| +2,3% | 42,9% | 1 684 | |
| +2,2% | 50,8% | 482 | |
| +2,0% | 51,7% | 2 024 | |
| +1,9% | 54,2% | 660 | |
| +1,7% | 46,5% | 759 | |
| +1,6% | 51,1% | 2 053 | |
| +1,6% | 46,8% | 3 102 | |
| +1,5% | 45,2% | 2 092 | |
| +1,4% | 48,1% | 7 241 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











