
Кентавр (Centaur Warrunner): контрпіки та збірка в Dota 2
Кентавр (Centaur Warrunner) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Кентавр (Centaur Warrunner)
Старт
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Чоботи
- 12 хвPhase Boots
- 43 хвBoots of Travel
- 14 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвBracer
- 3 хвMagic Wand
- 8 хвVanguard
- 9 хвHelm of the Dominator
- 18 хвBlink Dagger
- 19 хвBlade Mail
- 24 хвHeart of Tarrasque
- 27 хвPipe of Insight
- 29 хвPerseverance
- 34 хвShiva's Guard
Таланти
- Відбивання стає аурою 71%+1.0 с до дії Удару копитом 29%25
- +45 до шкоди Відбивання 50%-25 с зарядки Галопу 50%20
Прокачування
- 8 рів.Відбивання
- 11 рів.Двосічне лезо
- 15 рів.Удар копитом
- Позиція 3: офлейн97%
Хто сильний проти Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,4% | 57,6% | 1 829 | |
| +4,1% | 51,5% | 68 | |
| +4,0% | 55,7% | 458 | |
| +3,7% | 53,5% | 228 | |
| +3,5% | 56,5% | 356 | |
| +3,5% | 56,8% | 706 | |
| +3,4% | 50,8% | 567 | |
| +3,3% | 54,0% | 374 | |
| +3,2% | 54,3% | 175 | |
| +3,1% | 54,7% | 86 | |
| +2,9% | 58,9% | 146 | |
| +2,9% | 53,2% | 308 |
Проти кого сильний Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,2% | 61,0% | 100 | |
| +5,8% | 52,4% | 908 | |
| +4,3% | 52,7% | 311 | |
| +4,1% | 54,7% | 64 | |
| +3,9% | 53,4% | 678 | |
| +3,6% | 53,2% | 681 | |
| +3,6% | 52,1% | 282 | |
| +3,6% | 51,1% | 1 045 | |
| +3,5% | 55,4% | 511 | |
| +3,5% | 52,4% | 937 | |
| +3,2% | 52,4% | 540 | |
| +3,0% | 48,1% | 104 |
З ким Centaur Warrunner сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 62,5% | 56 | |
| +3,9% | 52,6% | 310 | |
| +3,3% | 47,9% | 188 | |
| +3,2% | 55,7% | 314 | |
| +3,2% | 54,3% | 530 | |
| +2,8% | 50,1% | 385 | |
| +2,7% | 57,4% | 802 | |
| +2,5% | 56,5% | 340 | |
| +2,4% | 55,6% | 160 | |
| +2,2% | 52,3% | 1 061 | |
| +2,2% | 50,3% | 310 | |
| +2,2% | 43,8% | 105 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











