
Кентавр (Centaur Warrunner): контрпіки та збірка в Dota 2
Кентавр (Centaur Warrunner) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Кентавр (Centaur Warrunner)
Старт
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Чоботи
- 12 хвPhase Boots
- 43 хвBoots of Travel
- 14 хвPower Treads
Протягом гри
- 2 хвBracer
- 3 хвMagic Wand
- 8 хвVanguard
- 9 хвHelm of the Dominator
- 18 хвBlink Dagger
- 19 хвBlade Mail
- 24 хвHeart of Tarrasque
- 27 хвPipe of Insight
- 29 хвPerseverance
- 34 хвShiva's Guard
Таланти
- Відбивання стає аурою 71%+1.0 с до дії Удару копитом 29%25
- +45 до шкоди Відбивання 50%-25 с зарядки Галопу 50%20
Прокачування
- 8 рів.Відбивання
- 11 рів.Двосічне лезо
- 15 рів.Удар копитом
- Позиція 3: офлейн86%
Хто сильний проти Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 61,0% | 59 | |
| +4,3% | 54,7% | 758 | |
| +3,5% | 53,3% | 105 | |
| +3,4% | 56,1% | 1 216 | |
| +3,0% | 51,4% | 251 | |
| +2,9% | 51,2% | 289 | |
| +2,6% | 49,4% | 79 | |
| +2,6% | 49,6% | 125 | |
| +2,5% | 52,7% | 469 | |
| +2,3% | 57,3% | 358 | |
| +2,3% | 49,5% | 549 | |
| +2,3% | 47,5% | 301 |
Проти кого сильний Centaur Warrunner
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,2% | 60,1% | 213 | |
| +4,3% | 58,7% | 613 | |
| +4,2% | 53,7% | 95 | |
| +3,8% | 62,1% | 145 | |
| +3,4% | 50,1% | 760 | |
| +3,3% | 51,5% | 227 | |
| +3,2% | 52,2% | 630 | |
| +3,1% | 56,8% | 241 | |
| +2,8% | 54,4% | 149 | |
| +2,7% | 55,6% | 1 104 | |
| +2,6% | 51,3% | 1 075 | |
| +2,5% | 56,2% | 194 |
З ким Centaur Warrunner сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 49,5% | 95 | |
| +3,8% | 56,5% | 649 | |
| +3,4% | 56,1% | 385 | |
| +3,2% | 56,0% | 25 | |
| +3,1% | 54,8% | 427 | |
| +3,0% | 54,2% | 301 | |
| +3,0% | 56,0% | 754 | |
| +2,6% | 57,3% | 302 | |
| +2,5% | 55,2% | 319 | |
| +2,5% | 57,4% | 317 | |
| +2,3% | 51,0% | 263 | |
| +2,3% | 57,3% | 117 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











