
Bounty Hunter: Dota 2 counter ve build
Bounty Hunter Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Bounty Hunter buildi
Başlangıç
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 7 dkTranquil Boots
- 31 dkBoots of Bearing
- 14 dkArcane Boots
Oyun boyunca
- 3 dkWind Lace
- 6 dkMagic Wand
- 9 dkUrn of Shadows
- 16 dkDrum of Endurance
- 17 dkOblivion Staff
- 18 dkSpirit Vessel
- 23 dkEul's Scepter of Divinity
- 23 dkOrchid Malevolence
- 27 dkPerseverance
Yetenekler
- Track Ortak Görüş Verir %70Jinada'nın Dolum Süresini Kaldırır %3125
- +190 Shuriken Toss Hasarı %79+50 Jinada Altın Çalması %2120
- Shadow Walk Süresince -%30 Hasar Azaltması %73+50 Track Altını %2715
Beceri sırası
- 8. svShuriken Toss
- 10. svShadow Walk
- 15. svJinada
- Pozisyon 4: Destek%72
- Pozisyon 5: Tam Destek%22
Bounty Hunter karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,9% | %56,4 | 399 | |
| +3,7% | %50,1 | 363 | |
| +3,1% | %53,8 | 669 | |
| +2,8% | %50,5 | 921 | |
| +2,8% | %47,8 | 1.021 | |
| +2,7% | %47,1 | 741 | |
| +2,6% | %47,6 | 374 | |
| +2,6% | %53,0 | 917 | |
| +2,5% | %52,6 | 3.913 | |
| +2,5% | %47,6 | 1.144 | |
| +2,2% | %49,3 | 1.545 | |
| +2,0% | %50,4 | 698 |
Bounty Hunter şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,2% | %52,1 | 340 | |
| +2,9% | %55,7 | 686 | |
| +2,7% | %52,0 | 2.614 | |
| +2,4% | %53,5 | 984 | |
| +2,4% | %54,9 | 836 | |
| +2,3% | %53,6 | 965 | |
| +2,2% | %55,3 | 1.800 | |
| +2,0% | %53,0 | 185 | |
| +1,7% | %55,2 | 910 | |
| +1,7% | %56,4 | 681 | |
| +1,7% | %51,1 | 456 | |
| +1,6% | %56,6 | 2.968 |
Bounty Hunter kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,8% | %54,3 | 1.478 | |
| +3,4% | %52,1 | 2.039 | |
| +3,1% | %53,8 | 624 | |
| +3,1% | %51,7 | 1.206 | |
| +3,1% | %50,8 | 1.127 | |
| +3,1% | %57,4 | 1.658 | |
| +3,0% | %54,0 | 765 | |
| +2,9% | %53,2 | 944 | |
| +2,7% | %53,3 | 889 | |
| +2,2% | %53,7 | 767 | |
| +2,1% | %52,7 | 1.384 | |
| +2,1% | %55,2 | 1.185 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











