
Bounty Hunter: Dota 2 counter ve build
Bounty Hunter Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Bounty Hunter buildi
Başlangıç
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 7 dkTranquil Boots
- 31 dkBoots of Bearing
- 14 dkArcane Boots
Oyun boyunca
- 3 dkWind Lace
- 6 dkMagic Wand
- 9 dkUrn of Shadows
- 16 dkDrum of Endurance
- 17 dkOblivion Staff
- 18 dkSpirit Vessel
- 23 dkEul's Scepter of Divinity
- 23 dkOrchid Malevolence
- 27 dkPerseverance
Yetenekler
- Track Ortak Görüş Verir %70Jinada'nın Dolum Süresini Kaldırır %3125
- +190 Shuriken Toss Hasarı %79+50 Jinada Altın Çalması %2120
- Shadow Walk Süresince -%30 Hasar Azaltması %73+50 Track Altını %2715
Beceri sırası
- 8. svShuriken Toss
- 10. svShadow Walk
- 15. svJinada
- Pozisyon 4: Destek%85
- Pozisyon 5: Tam Destek%13
Bounty Hunter karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,2% | %59,8 | 251 | |
| +6,2% | %50,9 | 1.189 | |
| +4,8% | %51,5 | 342 | |
| +3,1% | %46,2 | 184 | |
| +3,1% | %49,4 | 251 | |
| +2,9% | %49,4 | 1.396 | |
| +2,6% | %47,5 | 1.353 | |
| +2,5% | %43,2 | 881 | |
| +2,3% | %42,1 | 738 | |
| +2,3% | %46,1 | 990 | |
| +2,0% | %47,2 | 506 | |
| +2,0% | %46,5 | 2.876 |
Bounty Hunter şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,7% | %58,3 | 1.082 | |
| +4,4% | %62,0 | 598 | |
| +3,9% | %58,3 | 355 | |
| +3,4% | %62,1 | 190 | |
| +3,2% | %62,9 | 595 | |
| +2,9% | %59,5 | 576 | |
| +2,9% | %55,8 | 181 | |
| +2,8% | %52,3 | 344 | |
| +2,5% | %55,4 | 184 | |
| +2,2% | %65,1 | 146 | |
| +2,1% | %56,2 | 2.169 | |
| +2,1% | %61,3 | 351 |
Bounty Hunter kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,3% | %58,2 | 716 | |
| +3,2% | %58,2 | 764 | |
| +2,9% | %59,4 | 256 | |
| +2,8% | %55,8 | 2.064 | |
| +2,8% | %55,8 | 694 | |
| +2,8% | %59,1 | 1.278 | |
| +2,2% | %59,7 | 2.145 | |
| +2,1% | %60,1 | 2.514 | |
| +1,9% | %59,4 | 581 | |
| +1,8% | %58,5 | 523 | |
| +1,7% | %56,2 | 2.197 | |
| +1,7% | %56,3 | 238 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











