
Bounty Hunter: Dota 2 counter ve build
Bounty Hunter Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Bounty Hunter buildi
Başlangıç
- Blood Grenade
- Tango
- Boots of Speed
- Iron Branch
- NÖBETÇİ GÖZ
- İzleyici ve Nöbetçi Gözler
Botlar
- 7 dkTranquil Boots
- 31 dkBoots of Bearing
- 14 dkArcane Boots
Oyun boyunca
- 3 dkWind Lace
- 6 dkMagic Wand
- 9 dkUrn of Shadows
- 16 dkDrum of Endurance
- 17 dkOblivion Staff
- 18 dkSpirit Vessel
- 23 dkEul's Scepter of Divinity
- 23 dkOrchid Malevolence
- 27 dkPerseverance
Yetenekler
- Track Ortak Görüş Verir %70Jinada'nın Dolum Süresini Kaldırır %3125
- +190 Shuriken Toss Hasarı %79+50 Jinada Altın Çalması %2120
- Shadow Walk Süresince -%30 Hasar Azaltması %73+50 Track Altını %2715
Beceri sırası
- 8. svShuriken Toss
- 10. svShadow Walk
- 15. svJinada
- Pozisyon 4: Destek%64
- Pozisyon 5: Tam Destek%26
Bounty Hunter karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,2% | %63,6 | 151 | |
| +4,9% | %57,7 | 553 | |
| +3,0% | %56,0 | 225 | |
| +2,9% | %54,3 | 525 | |
| +2,8% | %55,6 | 1.030 | |
| +2,6% | %52,1 | 363 | |
| +2,6% | %53,3 | 730 | |
| +2,5% | %52,1 | 192 | |
| +2,4% | %53,7 | 1.640 | |
| +2,4% | %53,5 | 658 | |
| +2,2% | %48,0 | 250 | |
| +2,2% | %46,2 | 292 |
Bounty Hunter şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +3,7% | %57,6 | 229 | |
| +3,5% | %55,3 | 208 | |
| +3,5% | %60,8 | 102 | |
| +3,0% | %61,2 | 178 | |
| +2,9% | %54,4 | 542 | |
| +2,9% | %58,7 | 397 | |
| +2,8% | %51,6 | 754 | |
| +2,5% | %53,4 | 943 | |
| +2,2% | %59,1 | 810 | |
| +2,2% | %55,4 | 549 | |
| +2,2% | %56,7 | 1.390 | |
| +2,2% | %59,3 | 182 |
Bounty Hunter kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,5% | %52,8 | 252 | |
| +4,2% | %57,8 | 838 | |
| +3,0% | %55,4 | 1.405 | |
| +2,9% | %59,6 | 188 | |
| +2,6% | %55,7 | 1.171 | |
| +2,3% | %53,6 | 196 | |
| +2,1% | %51,2 | 328 | |
| +2,1% | %50,0 | 54 | |
| +2,0% | %52,3 | 281 | |
| +1,9% | %53,5 | 768 | |
| +1,9% | %52,8 | 288 | |
| +1,8% | %52,2 | 1.001 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











