
Slardar: Dota 2 counter ve build
Slardar Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Slardar buildi
Başlangıç
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Botlar
- 9 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 2 dkBracer
- 3 dkMagic Wand
- 8 dkSoul Ring
- 15 dkBlink Dagger
- 21 dkEcho Sabre
- 30 dkBlack King Bar
- 34 dkHarpoon
- 36 dkAghanim's Scepter
- 38 dkAssault Cuirass
Yetenekler
- -3 sn Slithereen Crush Dolum Süresi %29Corrosive Haze'in Etkisi Geçirilemez %7125
- +125 Slithereen Crush Hasarı %89+%16 Seaborn Sentinel Bonus Saldırı Hasarı %1120
- +2 sn Guardian Sprint Süresi %42+30 Bash of the Deep Hasarı %5810
Beceri sırası
- 7. svSlithereen Crush
- 11. svBash of the Deep
- 15. svGuardian Sprint
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%87
Slardar karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,2% | %53,4 | 3.545 | |
| +3,6% | %57,8 | 9.873 | |
| +3,6% | %53,5 | 939 | |
| +3,4% | %55,5 | 3.232 | |
| +3,4% | %56,9 | 14.332 | |
| +3,1% | %55,4 | 8.265 | |
| +2,9% | %56,2 | 1.960 | |
| +2,6% | %55,2 | 1.852 | |
| +2,1% | %51,3 | 12.155 | |
| +2,1% | %56,0 | 10.469 | |
| +1,9% | %48,4 | 1.258 | |
| +1,9% | %54,7 | 10.120 |
Slardar şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +5,1% | %54,7 | 2.075 | |
| +4,0% | %53,0 | 8.224 | |
| +3,6% | %53,9 | 4.180 | |
| +3,5% | %51,0 | 10.564 | |
| +3,0% | %53,2 | 4.984 | |
| +2,8% | %52,4 | 2.846 | |
| +2,5% | %49,4 | 607 | |
| +2,3% | %49,6 | 7.681 | |
| +2,3% | %50,0 | 1.383 | |
| +2,3% | %51,1 | 4.229 | |
| +2,2% | %50,6 | 3.249 | |
| +2,2% | %46,4 | 967 |
Slardar kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +4,9% | %53,5 | 888 | |
| +4,1% | %52,5 | 1.302 | |
| +3,7% | %54,9 | 357 | |
| +3,4% | %48,9 | 1.533 | |
| +2,6% | %50,6 | 791 | |
| +2,5% | %52,8 | 877 | |
| +2,5% | %51,0 | 1.805 | |
| +2,5% | %51,0 | 522 | |
| +2,1% | %53,7 | 3.541 | |
| +2,0% | %45,3 | 2.170 | |
| +1,9% | %46,4 | 2.279 | |
| +1,8% | %48,4 | 1.300 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











