
Slardar: Dota 2 counter ve build
Slardar Dota 2: kim counter atar, kime karşı güçlü, en iyi müttefikler ve build — başlangıç, botlar ve oyun boyunca eşyalar, güncel yamada.
Slardar buildi
Başlangıç
- Tango
- Gauntlets of Strength
- Quelling Blade
- Iron Branch
- Circlet
- Magic Stick
Botlar
- 9 dkPower Treads
Oyun boyunca
- 2 dkBracer
- 3 dkMagic Wand
- 8 dkSoul Ring
- 15 dkBlink Dagger
- 21 dkEcho Sabre
- 30 dkBlack King Bar
- 34 dkHarpoon
- 36 dkAghanim's Scepter
- 38 dkAssault Cuirass
Yetenekler
- -3 sn Slithereen Crush Dolum Süresi %29Corrosive Haze'in Etkisi Geçirilemez %7125
- +125 Slithereen Crush Hasarı %89+%16 Seaborn Sentinel Bonus Saldırı Hasarı %1120
- +2 sn Guardian Sprint Süresi %42+30 Bash of the Deep Hasarı %5810
Beceri sırası
- 7. svSlithereen Crush
- 11. svBash of the Deep
- 15. svGuardian Sprint
- Pozisyon 3: Yan Kulvar%85
- Pozisyon 2: Orta Kulvar%13
Slardar karşısında güçlüler
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,9% | %58,5 | 629 | |
| +5,0% | %60,4 | 1.046 | |
| +4,9% | %59,0 | 351 | |
| +4,7% | %57,1 | 732 | |
| +4,7% | %59,8 | 1.441 | |
| +4,5% | %59,5 | 79 | |
| +3,8% | %55,8 | 260 | |
| +3,5% | %52,1 | 340 | |
| +3,2% | %56,7 | 1.153 | |
| +3,2% | %56,2 | 813 | |
| +3,1% | %55,6 | 216 | |
| +3,1% | %54,6 | 1.244 |
Slardar şunlara karşı güçlü
| Kahraman | Avantaj | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,5% | %53,8 | 1.288 | |
| +5,7% | %54,2 | 308 | |
| +5,1% | %53,3 | 736 | |
| +4,7% | %52,5 | 512 | |
| +4,0% | %55,6 | 356 | |
| +3,8% | %56,3 | 222 | |
| +3,8% | %50,5 | 366 | |
| +3,6% | %52,6 | 361 | |
| +3,5% | %53,2 | 532 | |
| +3,2% | %48,4 | 966 | |
| +3,2% | %52,8 | 544 | |
| +3,1% | %52,2 | 906 |
Slardar kiminle daha güçlü
| Kahraman | Sinerji | Galibiyet oranı | Maç |
|---|---|---|---|
| +6,1% | %57,4 | 141 | |
| +6,0% | %56,3 | 96 | |
| +4,6% | %54,4 | 896 | |
| +4,5% | %58,6 | 58 | |
| +4,1% | %49,3 | 306 | |
| +4,1% | %55,2 | 125 | |
| +3,9% | %48,9 | 352 | |
| +3,8% | %55,9 | 59 | |
| +3,8% | %53,3 | 244 | |
| +3,5% | %52,6 | 1.049 | |
| +3,3% | %50,4 | 137 | |
| +3,3% | %56,4 | 78 |
Yama 7.41f
Bir hata ya da yanlış bilgi mi buldunuz?











