
Ringmaster: kontry i build w Dota 2
Ringmaster w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Ringmaster
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 12 minArcane Boots
- 38 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 23 minGlimmer Cape
- 24 minAether Lens
- 26 minBlink Dagger
Talenty
- +150 jedn. promienia i zasięgu Wheel of Wonder 31%Escape Act przyznaje silne rozproszenie oraz lot 69%25
- +1 s czasu krwawienia i spowolnienia z Impalement Arts 26%+75/+300 pkt. minimalnych/maksymalnych obrażeń z Tame the Beasts 74%20
- Impalement Arts przebija 1 cel 34%Niewrażliwość na negatywne efekty podczas inkantowania Tame the Beasts 66%15
- +1 ładunek Impalement Arts 0%+75 jedn. promienia Tame the Beasts 100%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Tame the Beasts
- poz. 10Impalement Arts
- poz. 15Escape Act
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie59%
- Pozycja 4: Wsparcie39%
Silni przeciwko Ringmaster
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,6% | 61,2% | 67 | |
| +3,7% | 57,7% | 272 | |
| +3,4% | 58,9% | 475 | |
| +3,3% | 58,9% | 129 | |
| +3,1% | 57,0% | 79 | |
| +3,1% | 65,7% | 67 | |
| +3,0% | 60,9% | 179 | |
| +2,9% | 59,2% | 272 | |
| +2,8% | 59,4% | 101 | |
| +2,7% | 59,8% | 127 | |
| +2,6% | 56,5% | 306 | |
| +2,5% | 54,2% | 120 |
Ringmaster jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 52,1% | 94 | |
| +3,0% | 48,0% | 244 | |
| +2,9% | 52,1% | 566 | |
| +2,9% | 48,2% | 575 | |
| +2,9% | 45,7% | 138 | |
| +2,5% | 48,6% | 352 | |
| +2,4% | 52,0% | 102 | |
| +2,4% | 55,1% | 544 | |
| +2,2% | 52,1% | 192 | |
| +2,2% | 49,6% | 240 | |
| +2,1% | 44,1% | 508 | |
| +2,0% | 54,6% | 262 |
Z kim Ringmaster jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,8% | 53,9% | 89 | |
| +3,5% | 56,1% | 371 | |
| +3,2% | 46,6% | 163 | |
| +2,7% | 51,5% | 204 | |
| +2,6% | 55,2% | 67 | |
| +2,4% | 57,5% | 120 | |
| +2,3% | 50,3% | 171 | |
| +2,2% | 56,2% | 162 | |
| +2,2% | 51,9% | 181 | |
| +2,1% | 52,5% | 223 | |
| +2,1% | 50,3% | 145 | |
| +2,1% | 50,4% | 395 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











