
Ringmaster: kontry i build w Dota 2
Ringmaster w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Ringmaster
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 12 minArcane Boots
- 38 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 23 minGlimmer Cape
- 24 minAether Lens
- 26 minBlink Dagger
Talenty
- +150 jedn. promienia i zasięgu Wheel of Wonder 31%Escape Act przyznaje silne rozproszenie oraz lot 69%25
- +1 s czasu krwawienia i spowolnienia z Impalement Arts 26%+75/+300 pkt. minimalnych/maksymalnych obrażeń z Tame the Beasts 74%20
- Impalement Arts przebija 1 cel 34%Niewrażliwość na negatywne efekty podczas inkantowania Tame the Beasts 66%15
- +1 ładunek Impalement Arts 0%+75 jedn. promienia Tame the Beasts 100%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Tame the Beasts
- poz. 10Impalement Arts
- poz. 15Escape Act
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie63%
- Pozycja 4: Wsparcie37%
Silni przeciwko Ringmaster
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 59,4% | 192 | |
| +3,7% | 53,5% | 269 | |
| +3,5% | 53,2% | 532 | |
| +3,4% | 59,5% | 190 | |
| +3,1% | 59,4% | 406 | |
| +2,7% | 53,1% | 209 | |
| +2,6% | 53,4% | 910 | |
| +2,6% | 54,5% | 565 | |
| +2,4% | 54,5% | 435 | |
| +2,3% | 49,3% | 669 | |
| +2,3% | 53,4% | 401 | |
| +2,2% | 52,9% | 590 |
Ringmaster jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,4% | 49,0% | 151 | |
| +3,7% | 55,2% | 183 | |
| +3,7% | 52,4% | 168 | |
| +3,3% | 54,3% | 210 | |
| +3,1% | 50,7% | 712 | |
| +3,1% | 51,8% | 330 | |
| +2,5% | 51,9% | 2917 | |
| +2,4% | 52,6% | 489 | |
| +2,2% | 50,2% | 1040 | |
| +2,2% | 53,5% | 982 | |
| +2,2% | 53,0% | 628 | |
| +2,2% | 56,5% | 232 |
Z kim Ringmaster jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,3% | 55,3% | 671 | |
| +3,6% | 52,6% | 152 | |
| +3,5% | 54,8% | 442 | |
| +3,5% | 49,3% | 519 | |
| +3,5% | 55,0% | 631 | |
| +2,9% | 57,7% | 718 | |
| +2,7% | 54,9% | 510 | |
| +2,7% | 52,4% | 780 | |
| +2,7% | 51,5% | 610 | |
| +2,5% | 52,7% | 1095 | |
| +2,4% | 50,9% | 110 | |
| +2,2% | 54,9% | 144 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











