
Ringmaster: kontry i build w Dota 2
Ringmaster w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Ringmaster
Start
- Tango
- Blood Grenade
- Magic Stick
- Iron Branch
- Sentry Ward
- Observer i Sentry Wardy
Buty
- 12 minArcane Boots
- 38 minGuardian Greaves
W trakcie gry
- 3 minMagic Wand
- 6 minRing of Basilius
- 20 minRod of Atos
- 23 minGlimmer Cape
- 24 minAether Lens
- 26 minBlink Dagger
Talenty
- +150 jedn. promienia i zasięgu Wheel of Wonder 31%Escape Act przyznaje silne rozproszenie oraz lot 69%25
- +1 s czasu krwawienia i spowolnienia z Impalement Arts 26%+75/+300 pkt. minimalnych/maksymalnych obrażeń z Tame the Beasts 74%20
- Impalement Arts przebija 1 cel 34%Niewrażliwość na negatywne efekty podczas inkantowania Tame the Beasts 66%15
- +1 ładunek Impalement Arts 0%+75 jedn. promienia Tame the Beasts 100%10
Kolejność umiejętności
- poz. 8Tame the Beasts
- poz. 10Impalement Arts
- poz. 15Escape Act
- Pozycja 5: Ścisłe wsparcie63%
- Pozycja 4: Wsparcie36%
Silni przeciwko Ringmaster
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 51,8% | 782 | |
| +3,5% | 53,9% | 698 | |
| +3,5% | 54,5% | 954 | |
| +3,2% | 57,8% | 498 | |
| +3,0% | 55,1% | 2537 | |
| +2,8% | 54,9% | 915 | |
| +2,3% | 56,3% | 1655 | |
| +2,3% | 53,7% | 1187 | |
| +2,3% | 52,1% | 326 | |
| +2,0% | 51,5% | 293 | |
| +2,0% | 49,6% | 1121 | |
| +1,9% | 51,8% | 5950 |
Ringmaster jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,2% | 51,8% | 411 | |
| +3,7% | 49,2% | 1012 | |
| +3,5% | 55,2% | 990 | |
| +3,4% | 53,6% | 1242 | |
| +2,9% | 53,4% | 2736 | |
| +2,7% | 44,4% | 324 | |
| +2,7% | 49,0% | 2496 | |
| +2,3% | 56,8% | 484 | |
| +2,3% | 48,3% | 2785 | |
| +2,3% | 48,4% | 1004 | |
| +2,2% | 49,6% | 908 | |
| +2,2% | 54,3% | 184 |
Z kim Ringmaster jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,3% | 55,3% | 262 | |
| +4,2% | 57,1% | 522 | |
| +3,6% | 56,6% | 355 | |
| +3,6% | 52,6% | 801 | |
| +2,8% | 48,7% | 409 | |
| +2,6% | 53,8% | 312 | |
| +2,5% | 50,4% | 695 | |
| +2,5% | 50,4% | 1394 | |
| +2,3% | 49,0% | 1105 | |
| +2,3% | 48,1% | 1133 | |
| +2,3% | 48,7% | 413 | |
| +2,1% | 51,3% | 4273 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











