
Lone Druid: kontry i build w Dota 2
Lone Druid w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Lone Druid
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Orb of Blight
- Quelling Blade
Buty
- 6 minPower Treads
- 9 minPhase Boots
- 49 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 12 minMaelstrom
- 17 minMjollnir
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minSilver Edge
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- +150 jedn. promienia z Savage Roar 23%+55 jedn. szybkości ataku 77%20
- -4 s czasu oczekiwania na Savage Roar 74%+12 pkt. Zręczności 26%15
- +5 s czasu trwania True Form 21%+20 pkt. obrażeń na sekundę z ukorzenienia z Entangle 79%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Spirit Link
- poz. 9Entangle
- poz. 16Savage Roar
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka72%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka20%
Silni przeciwko Lone Druid
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 55,7% | 757 | |
| +6,1% | 55,8% | 773 | |
| +4,8% | 56,2% | 790 | |
| +4,1% | 56,0% | 416 | |
| +4,0% | 57,3% | 1205 | |
| +3,8% | 56,1% | 501 | |
| +3,7% | 50,8% | 653 | |
| +3,6% | 52,7% | 598 | |
| +3,1% | 57,5% | 805 | |
| +3,0% | 59,1% | 203 | |
| +2,9% | 56,3% | 492 | |
| +2,6% | 56,0% | 1350 |
Lone Druid jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,0% | 55,5% | 1567 | |
| +5,9% | 57,8% | 911 | |
| +5,4% | 55,4% | 635 | |
| +4,4% | 55,9% | 984 | |
| +4,0% | 54,0% | 708 | |
| +3,8% | 49,6% | 635 | |
| +3,8% | 53,9% | 440 | |
| +3,5% | 60,0% | 130 | |
| +3,5% | 53,4% | 2472 | |
| +3,2% | 51,8% | 257 | |
| +2,9% | 49,3% | 1134 | |
| +2,9% | 53,0% | 1481 |
Z kim Lone Druid jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +3,6% | 52,9% | 884 | |
| +3,4% | 54,8% | 347 | |
| +3,2% | 50,1% | 417 | |
| +2,9% | 52,5% | 179 | |
| +2,7% | 50,8% | 1097 | |
| +2,6% | 51,2% | 765 | |
| +2,5% | 49,0% | 1528 | |
| +2,5% | 47,8% | 289 | |
| +2,3% | 52,8% | 572 | |
| +2,2% | 56,2% | 502 | |
| +2,2% | 48,8% | 211 | |
| +2,1% | 53,8% | 357 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











