
Lone Druid: kontry i build w Dota 2
Lone Druid w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Lone Druid
Start
- Iron Branch
- Faerie Fire
- Tango
- Orb of Blight
- Quelling Blade
Buty
- 6 minPower Treads
- 9 minPhase Boots
- 49 minBoots of Travel
W trakcie gry
- 12 minMaelstrom
- 17 minMjollnir
- 23 minAghanim's Scepter
- 30 minSilver Edge
- 35 minBlack King Bar
Talenty
- +150 jedn. promienia z Savage Roar 23%+55 jedn. szybkości ataku 77%20
- -4 s czasu oczekiwania na Savage Roar 74%+12 pkt. Zręczności 26%15
- +5 s czasu trwania True Form 21%+20 pkt. obrażeń na sekundę z ukorzenienia z Entangle 79%10
Kolejność umiejętności
- poz. 7Spirit Link
- poz. 9Entangle
- poz. 16Savage Roar
- Pozycja 1: Bezpieczna ścieżka61%
- Pozycja 2: Środkowa ścieżka26%
Silni przeciwko Lone Druid
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,8% | 48,3% | 1030 | |
| +4,5% | 60,6% | 170 | |
| +4,3% | 56,5% | 501 | |
| +3,6% | 53,4% | 771 | |
| +3,2% | 52,0% | 542 | |
| +2,9% | 55,7% | 686 | |
| +2,9% | 51,5% | 658 | |
| +2,7% | 51,9% | 339 | |
| +2,7% | 55,1% | 1204 | |
| +2,6% | 53,8% | 234 | |
| +2,5% | 50,3% | 493 | |
| +2,4% | 52,2% | 917 |
Lone Druid jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,7% | 53,4% | 279 | |
| +4,3% | 53,2% | 656 | |
| +4,3% | 52,1% | 574 | |
| +3,9% | 52,2% | 707 | |
| +3,7% | 53,9% | 343 | |
| +3,5% | 55,7% | 420 | |
| +3,2% | 61,7% | 363 | |
| +3,1% | 54,1% | 887 | |
| +3,0% | 53,2% | 406 | |
| +2,9% | 53,1% | 386 | |
| +2,8% | 54,3% | 916 | |
| +2,6% | 51,6% | 1367 |
Z kim Lone Druid jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 55,2% | 1240 | |
| +3,8% | 53,2% | 652 | |
| +3,8% | 52,0% | 554 | |
| +3,4% | 50,4% | 389 | |
| +3,3% | 49,2% | 307 | |
| +3,2% | 52,2% | 289 | |
| +3,0% | 54,5% | 609 | |
| +2,9% | 52,4% | 168 | |
| +2,7% | 51,6% | 405 | |
| +2,6% | 51,6% | 285 | |
| +2,5% | 53,6% | 433 | |
| +2,4% | 47,7% | 256 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











