
Centaur Warrunner: kontry i build w Dota 2
Centaur Warrunner w Dota 2: kto go kontruje, z kim wygrywa, najlepsi sojusznicy i build — start, buty i przedmioty w trakcie gry na świeżym patchu.
Build na Centaur Warrunner
Start
- Gauntlets of Strength
- Tango
- Iron Branch
- Ring of Protection
- Quelling Blade
Buty
- 12 minPhase Boots
- 43 minBoots of Travel
- 14 minPower Treads
W trakcie gry
- 2 minBracer
- 3 minMagic Wand
- 8 minVanguard
- 9 minHelm of the Dominator
- 18 minBlink Dagger
- 19 minBlade Mail
- 24 minHeart of Tarrasque
- 27 minPipe of Insight
- 29 minPerseverance
- 34 minShiva's Guard
Talenty
- Otrzymuje aurę Retaliate 71%+1.0 s czasu trwania Hoof Stomp 29%25
- +45 pkt. obrażeń od Retaliate 50%-25 s czasu oczekiwania na Stampede 50%20
Kolejność umiejętności
- poz. 8Retaliate
- poz. 11Double Edge
- poz. 15Hoof Stomp
- Pozycja 3: Trudna ścieżka95%
Silni przeciwko Centaur Warrunner
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,7% | 56,0% | 175 | |
| +5,1% | 56,5% | 4481 | |
| +3,7% | 55,1% | 2405 | |
| +3,5% | 50,1% | 1051 | |
| +3,5% | 53,2% | 1031 | |
| +3,4% | 52,0% | 1301 | |
| +3,0% | 48,3% | 1179 | |
| +2,9% | 52,1% | 1257 | |
| +2,5% | 51,2% | 1980 | |
| +2,5% | 53,2% | 1673 | |
| +2,4% | 49,1% | 747 | |
| +2,2% | 54,4% | 4736 |
Centaur Warrunner jest silny przeciwko
| Bohater | Przewaga | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 56,9% | 734 | |
| +4,7% | 55,0% | 258 | |
| +4,1% | 55,2% | 986 | |
| +3,8% | 55,6% | 257 | |
| +3,7% | 51,0% | 2896 | |
| +3,5% | 51,4% | 568 | |
| +3,2% | 51,8% | 3589 | |
| +3,1% | 54,3% | 646 | |
| +2,9% | 55,5% | 559 | |
| +2,8% | 51,1% | 2498 | |
| +2,7% | 52,6% | 447 | |
| +2,3% | 55,6% | 2607 |
Z kim Centaur Warrunner jest silniejszy
| Bohater | Synergia | Odsetek zwycięstw | Meczów |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 58,0% | 119 | |
| +3,9% | 49,3% | 420 | |
| +3,6% | 52,9% | 954 | |
| +3,2% | 50,2% | 574 | |
| +2,6% | 51,7% | 862 | |
| +2,5% | 56,9% | 808 | |
| +2,3% | 53,6% | 1095 | |
| +2,1% | 53,6% | 2058 | |
| +2,0% | 53,8% | 1539 | |
| +2,0% | 54,2% | 1660 | |
| +2,0% | 54,5% | 1453 | |
| +2,0% | 48,5% | 548 |
Patch 7.41f
Widzisz błąd lub nieścisłość?











