
Візаж (Visage): контрпіки та збірка в Dota 2
Візаж (Visage) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Візаж (Visage)
Старт
- Iron Branch
- Circlet
- Tango
- Faerie Fire
Чоботи
- 12 хвTranquil Boots
- 27 хвBoots of Bearing
Протягом гри
- 1 хвNull Talisman
- 1 хвMagic Wand
Таланти
- -2 с часу відновлення Убрання могильника 0%+1 до фамільярів 100%25
- +30 до шкоди за заряд від Захоплення душ 24%+1 до шкоди броні від Візажа й фамільярів 76%20
- +2 с до дії Могильного холоду 20%Захоплення душ влучає по цілях (3) 80%15
- -1 с зарядки Захоплення душ 0%+6 до базової шкоди Візажа й фамільярів 100%10
Прокачування
- 8 рів.Могильний холод
- 11 рів.Захоплення душ
- 15 рів.Убрання могильника
- Позиція 2: мід38%
- Позиція 3: офлейн31%
- Позиція 4: підтримка18%
- Позиція 5: повна підтримка11%
Хто сильний проти Visage
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,6% | 66,1% | 59 | |
| +6,0% | 61,8% | 76 | |
| +5,1% | 59,2% | 71 | |
| +4,9% | 52,5% | 120 | |
| +4,5% | 56,2% | 89 | |
| +4,4% | 51,6% | 62 | |
| +4,2% | 54,3% | 186 | |
| +4,0% | 54,3% | 35 | |
| +3,7% | 56,8% | 118 | |
| +3,6% | 54,0% | 50 | |
| +3,3% | 51,0% | 102 | |
| +3,1% | 66,7% | 33 |
Проти кого сильний Visage
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,8% | 54,5% | 33 | |
| +5,8% | 56,7% | 97 | |
| +4,7% | 52,4% | 42 | |
| +3,9% | 56,6% | 53 | |
| +3,8% | 54,6% | 130 | |
| +3,7% | 50,8% | 65 | |
| +3,5% | 63,2% | 76 | |
| +3,2% | 53,4% | 58 | |
| +3,0% | 64,4% | 87 | |
| +3,0% | 61,3% | 93 | |
| +3,0% | 53,4% | 161 | |
| +2,8% | 47,4% | 38 |
З ким Visage сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,3% | 85,7% | 14 | |
| +4,9% | 55,6% | 63 | |
| +4,8% | 58,5% | 65 | |
| +4,6% | 48,8% | 41 | |
| +4,5% | 52,9% | 87 | |
| +4,2% | 70,0% | 50 | |
| +4,1% | 56,3% | 32 | |
| +4,1% | 50,0% | 18 | |
| +3,4% | 41,2% | 34 | |
| +3,3% | 57,1% | 56 | |
| +3,3% | 54,5% | 176 | |
| +3,2% | 42,9% | 28 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











