
Візаж (Visage): контрпіки та збірка в Dota 2
Візаж (Visage) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Візаж (Visage)
Старт
- Iron Branch
- Circlet
- Tango
- Faerie Fire
Чоботи
- 12 хвTranquil Boots
- 27 хвBoots of Bearing
Протягом гри
- 1 хвNull Talisman
- 1 хвMagic Wand
Таланти
- -2 с часу відновлення Убрання могильника 0%+1 до фамільярів 100%25
- +30 до шкоди за заряд від Захоплення душ 24%+1 до шкоди броні від Візажа й фамільярів 76%20
- +2 с до дії Могильного холоду 20%Захоплення душ влучає по цілях (3) 80%15
- -1 с зарядки Захоплення душ 0%+6 до базової шкоди Візажа й фамільярів 100%10
Прокачування
- 8 рів.Могильний холод
- 11 рів.Захоплення душ
- 15 рів.Убрання могильника
- Позиція 2: мід39%
- Позиція 3: офлейн39%
- Позиція 4: підтримка14%
Хто сильний проти Visage
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,5% | 51,1% | 309 | |
| +5,5% | 48,6% | 218 | |
| +4,8% | 47,6% | 439 | |
| +4,4% | 48,6% | 327 | |
| +4,3% | 45,3% | 265 | |
| +4,2% | 47,0% | 134 | |
| +4,2% | 47,1% | 365 | |
| +4,2% | 48,0% | 150 | |
| +4,1% | 47,8% | 301 | |
| +3,4% | 45,0% | 131 | |
| +3,4% | 48,4% | 345 | |
| +3,4% | 47,3% | 558 |
Проти кого сильний Visage
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +7,6% | 64,0% | 114 | |
| +6,1% | 63,2% | 212 | |
| +5,4% | 58,6% | 302 | |
| +3,3% | 58,5% | 1 171 | |
| +3,2% | 61,0% | 367 | |
| +3,1% | 54,2% | 131 | |
| +3,1% | 59,4% | 170 | |
| +3,0% | 57,5% | 631 | |
| +3,0% | 59,1% | 203 | |
| +2,9% | 62,9% | 178 | |
| +2,9% | 63,4% | 273 | |
| +2,8% | 56,1% | 417 |
З ким Visage сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +6,8% | 61,6% | 125 | |
| +5,9% | 63,1% | 149 | |
| +5,4% | 63,3% | 169 | |
| +4,8% | 56,3% | 144 | |
| +4,6% | 60,4% | 399 | |
| +4,6% | 60,2% | 563 | |
| +3,9% | 59,6% | 374 | |
| +3,6% | 60,8% | 918 | |
| +3,6% | 60,9% | 749 | |
| +3,3% | 63,2% | 144 | |
| +3,2% | 54,4% | 147 | |
| +3,1% | 59,0% | 388 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











