
Снепфаер (Snapfire): контрпіки та збірка в Dota 2
Снепфаер (Snapfire) у Dota 2: хто контрить, проти кого сильний, з ким краще разом і збірка — старт, чоботи й предмети протягом гри на свіжому патчі.
Збірка Снепфаер (Snapfire)
Старт
- Tango
- Blood Grenade
- Iron Branch
- Magic Stick
- Sentry Ward
- Observer & Sentry Wards
Чоботи
- 11 хвArcane Boots
- 32 хвGuardian Greaves
Протягом гри
- 3 хвMagic Wand
- 6 хвRing of Basilius
- 22 хвBlink Dagger
- 22 хвGlimmer Cape
- 25 хвForce Staff
- 25 хвKaya
Таланти
- +60% до шкоди від атак Малої дробарки 18%+6 до кількості Поцілунків Мортімера 82%25
- +2 до цілей Малої дробарки 100%2 до зарядів Запального печива 0%20
- +2 до атак Малої дробарки 25%+125 до дальності чаклування 75%15
- +70 до шкоди Дробобою 29%+30 до шкоди за с від Поцілунків Мортімера 71%10
Прокачування
- 7 рів.Дробобій
- 10 рів.Запальне печиво
- 15 рів.Мала дробарка
- Позиція 4: підтримка38%
- Позиція 5: повна підтримка28%
- Позиція 2: мід26%
Хто сильний проти Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +3,9% | 56,0% | 1 927 | |
| +2,6% | 49,6% | 1 463 | |
| +2,3% | 52,7% | 3 333 | |
| +2,1% | 57,3% | 6 791 | |
| +2,0% | 49,3% | 2 435 | |
| +2,0% | 55,5% | 4 428 | |
| +1,9% | 52,6% | 4 741 | |
| +1,8% | 51,0% | 8 829 | |
| +1,7% | 49,0% | 3 059 | |
| +1,6% | 54,3% | 1 683 | |
| +1,6% | 50,0% | 2 052 | |
| +1,4% | 50,1% | 3 019 |
Проти кого сильний Snapfire
| Герой | Перевага | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +5,9% | 48,9% | 603 | |
| +2,7% | 51,2% | 1 143 | |
| +2,6% | 52,5% | 1 166 | |
| +2,5% | 50,3% | 1 264 | |
| +2,5% | 53,6% | 1 592 | |
| +2,5% | 49,8% | 1 942 | |
| +2,2% | 54,1% | 3 521 | |
| +1,9% | 55,5% | 3 708 | |
| +1,9% | 55,6% | 1 026 | |
| +1,8% | 54,6% | 934 | |
| +1,8% | 59,2% | 343 | |
| +1,7% | 51,8% | 542 |
З ким Snapfire сильніший разом
| Герой | Користь пари | Частка перемог | Матчів |
|---|---|---|---|
| +4,0% | 59,8% | 560 | |
| +3,0% | 49,7% | 918 | |
| +2,6% | 51,7% | 495 | |
| +2,4% | 50,1% | 6 211 | |
| +1,8% | 54,5% | 2 264 | |
| +1,8% | 49,2% | 709 | |
| +1,7% | 53,8% | 6 983 | |
| +1,6% | 51,8% | 508 | |
| +1,6% | 48,4% | 1 848 | |
| +1,6% | 51,0% | 10 073 | |
| +1,6% | 53,4% | 4 020 | |
| +1,5% | 49,9% | 2 711 |
Патч 7.41f
Знайшли помилку чи неточність?











